bugün

sözlüğün toplam entry sayısının sekiz basamağa taşıyacak entry. 2010'da sekizinci nesil bir yazarın gireceğini tahmin ettiğim entrydir de.
(bkz: işkembeden sallamak)

şudur: (#10000000)

(bkz: başlık parsellemek)

edit: 2010 senesi, en geçerli örnek, yedi yıllık ekşi sözlüğün toplam 6100000 civarı entrye sahip olması referans alınarak, işkembeden sallanmıştır.
2010 kadar geç bir süreçte gerçeleşmeyeceğini düşündüğüm entry. şöyle ki koordinat düzleminde x boyutunu uuser sayısı, y boyutunu entry sayısı olarak alırsak oluşan grafik eğimi artan* bir grafik olacaktır. yani x in üssü 1den daha büyük bir sayı olacağı için doğru orantıyla yıl tahmini yapılması yanlış olur. **
valla bu gidisatla 2008in sonbahar gorecegimiz sayi. (bkz: iskembe-i kubradan sallamak)
2008 mayıs'ından bakıldığında, hala 2010 yılında girilmesi muhtemel bir entrydir benim için. henüz 3.5 milyon entry civarındayız, yolu yarılayamadık; ama yazar sayısında oluşacak logaritmik bir artış herşeyi değiştirir.

tabi sayılarda aslında bu kadar önemli değil, öncelik içerik olmalı. son olarak, inşallah o zamanlarda da sözlük'te olup, bu başlığa bişeyler yazabilirim diyeceğim. haydi rasgele.

not: 2006'da girilmiş bir bkz vardı üstünde, sildim. hile yok. *
2010 yılında girilmesi muhtemel entry. parsellenen başlığı doldurmak.
hazır elimiz değmişken girelim dediğim entrydir, bi yardım ediverin gençler.
bugün yarın işte budur diye buraların dolmasına sebebiyet vermesi muhtemel entry.
benim olacak binicem üstüne binicem üstüne vurucam kırbacı. *
(bkz: dünyayı sen mi kurtarıcan selocan)
ülke çapında şenliklerle kutlanacak olandır.
--spoiler--
sözlük içinde heyecanlı bekleyiş sürüyor bakalım 9999999. ve 10000000. entry hangi talihlinin olacak. evdekises uludağ stüdyolarından bildirdi. şimdi gelişmeleri almak üzere zall'a bağlanıyoruz evet zall söz sende.
--spoiler--
geldi geliyor derken aha da geçtik galiba dedirtecek bize.
ııı ben sekman piston. zall'ı yerliler kaçırdı ben devam edecem evdekises iyi yayınlar..
burda 10000000. entryi girmek için herkes hazırda ama bilgisayarlar kitlendi ııı yetkililer hala toplantı yapıyor.
şehirde panik havası var. insanlar çok stresli..
benim burdan akataracaklarım bu kadar.
sekman piston, uludağ sözlük, eskişehir
evdekises söz sende.

2 ay, 4 gün, 1 saat, 7 dakika sonra gelen edit: imla
nefesler tutuldu, bekleniyor entrysi. o değil de herkes yazmak için uğraşacak, sol frame deli gibi akacak hee.*
kimseye bırakılmayacak entrydir giri değildir.

(bkz: itu karşıda kardeşim)
10000000. entryi gircez diye bu başlık altında kaç kişi afedersin göt olacak merak edilendir.*
Kendi nick altıma deneyecem arkadaş. Fikrimi çalmayın, yakarım*
baktım 10000001 nolu entryi girdim, kendi entrylerimden birini sileceğim artık.
neden olmasın dediğim entrydir.
bana nasip olmayacak entrydir.

(bkz: gökten am yağsa bize yarrak düşer)
başındaki 1 i sildiğinde sadece 0 olacak entery dir.
(#10000000)

dağılın beyler.
yetti gari entrysi biri kendine girmiş.
bi farkla kaçırdığım entry.

(#10000001)
girilmiş girdi napalım artık bizde başka sefer gireriz olan entrydir.
ulan ilk ona bile giremedim.

(#10000011)

11 tane enrty gammazlayım hemen.