bugün

10 yıl yaşlanacaklar.
(bkz: 6 nesil silik)
10 yıl daha yaşarmıyım bilmiyorum ama tahminimce 8 yıl önce bitirdiğim üniversite diploması elimde hala iş arıyor olurum. tabi arada entry girmeyide ihmal etmem sanırım. *
kıdemli sözlükçü olarak ya büyük saygı yaratacak ya da hiç umursanmayacak yazarların durumudur.
(bkz: büyüyünce moderatör olacağım)
18 . nesil yazrlar tarafından alay edilecek başlıklara konu olacaklardır.mesela;

entry girmek için hala bilgisayar kullanan yazarlar.
gene işsiz gene parasız.
Londra'da çok büyük bir hukuk firmasının üst düzey yöneticisi.

Pardon, bu başlıkta hayallere yer verilmemiş. O zaman bunu Londra'da çok büyük bir hukuk firmasının getir-götür işlerini yapan çocuk olarak değiştireyim. Oda olursa şayet.
evli mutlu çocuklu
edit: bu ne lan.
(bkz: kim öle kim kala)
kadınlar arasında ilah olacağım çünkü; zeki adamlar ve yürütemedikleri başarısız ilişkileri hakkında bir tez yazmak istiyorum. Böylece kadın neslinin mutluluğunu sağlayabilirim.
(bkz: dostlar beni hatırlasın)
yarısı silivride ayak işleriyle meşgulken, birazı kandilde g.t veriyor, birazı çeşitli makamlarda memur olacaktır.
mezarda olur baddin nabiyon baddin. zira şimdiden başladı karaciğer ve böbrek sorunları..

kafatasım solucanların oyun alanı olur. çöp kamyonu her gün 7 de gelmeye devam eder. ama ben olmam orda. garip..
bekar, askerliği yapmış, üniversite mezun, sigortalı bir işte çalışan, mirastan kalan üç beş lirayla dizel bir arabayla, bodrumda ufak bir yazlık almış mutlu bir insan olacağım büyük ihtimal.

tabi bütün bunlardan önemlisi annemle babamın sağ olması, bunları görmesidir. şu hayatta yapmadığım her şeyi onlar için yapmıyorum ve bu bence yaptıklarımdan daha önemli.

yoksa çoktan ölmüştüm zaten.
Sosyal calisma ve guvenlik bakanliginda sosyolog.
altinda audi a6 araba.
erdekte bir adet yazlik.
ankarada bir adet ev.

sulalem raad olacak umuyorum.
kesinlikle burada olamayacak yazarlardır, 1. nesil çoğu arkadaşa bakıyorum ya silik olmuş ya son giri si 4 yıl önce, 2 yıl önce bilmem ne, hüzünlendiriyor lan beni bu durum sözlük. yaş faktörü de var tabi. yaşın ufaksa buralarda olma ihtimalin yüksektir, lakin yaşın büyükse, ben ve benim gibi bi çok kişinin, hayatın seni savurduğu yerde olma ihtimalin çok yüksek. belki ölmüş bile olabilirsin durumudur.
''1. nesillerin bugta kaldığı gerçeği'' başlığı açılacaktır. gerisini siz düşünün.
güncel Önemli Başlıklar