bugün

sokakta oyun oynuyordum. bizim kızlarla, geldi denyonun biri vurdu spor arabasıyla kardeşime ... dondum, hala buz gibiyim. huzur içinde yat.
Üniverstedeydim.
Lise sondaydım. Yine burada mal mal takılıyormuşumdur kesin.
Üniversitede hazırlık. Annemlerin yanına gelmiştim.
Tuvalete girmeden önce kapıya donumu sıyırıp giriyordum.
yatağımın üzerinde müzik dinleyerek bira içiyordum.

şu an da aynısını yapıyorum.
8.sınıftaydım sanırım şu sıralar uyuyodum.
diyaliz ile hayata tutunuyordum.
Tam hesaplayamadım ama galiba lisedeydim. Muhtemelen uyuyorumdur.
pc başında yazılı kaygısıyla oyun oynuyordum.
internet kafe'de takılmaca açık ve net.
zonguldaktaydım öğrenciydim.
Temel hukuk vizesi kötüydü ama finale de çalışmıyordum. Gitar çalıyordum. Temel hukuk önemli burada. Çünkü bugün baktığımızda bir çok ders vermeme rağmen hala temel hukuk dersini aldığımı görüyoruz.

Not: Okulla işim kalmadı ağırdan aldım biraz.
lise son sınıftaydım ve hedefe kilitlenmiş bir şekilde üniversiteye hazırlanıyordum. şu an da hedefe kilitlenmiş bir şekilde yökdil'e çalışıyorum. benim kaderim ders çalışmak galiba. işin tuhafı bundan keyif alıyorum. *
Stargate Universe, Fringe ve Supernatural dizilerinin yeni bölümlerini bekliyordum.
nolur ışınla beni scotty diye ağlamaya başlayacağım .
On sene önce bugün muhtemel yatağımda uyuyordum.

Ben niye çalışıyorum ki.
10 sene önce lise 3e gittiğimden 18 dakika sonra uyanacak ve hazırlanmaya başlayacağım. Tttaaaanrım ne güzel günlerdi
Sözlüğün en faydalı yani olarak, eski entryleri inceleyince o dönemler neler yaptığımı nasıl hissettiğimi bir nevi hatırlayabiliyorum. 10 sene önce bu günlerde hayatımın son sakin senesini yaşıyordum, 2011 den itibaren en ufak şekilde tahmin edemeyeceğim kadar olaylar olaylar. Ömür yeter mi bilinmez ama 10 sene sonrasına yönelik, geçmişe dayanarak en ufak fikrim yok.
Is hayatina atilali 4 yil olmus. Kuyrugu dik tutmaya calisiyordum.
işe gidiyordum, yine işe gidiyorum...

Değişen hiç bir şey yok..
şu anda hala masam olan masada sabah kahvesi içiyordum. şu anda da aynı masada gene sabah kahvesi içiyorum. hayat hep rutin hayat hep aynı. çok sıkıcı lan. kahrolsun kapitalizm..

şimdi evde kömüş gibi göbeeeni kaşıya kaşıya ağzının kenarında minik bir salyacık ( iyrennnççç falan demeyin lan hepiniz aynısısınız işte ) ile yatmak varken bir taraftan virüs bir taraftan trafik bir taraftan da elemanlar ile uğraşıyoruz sabahın 7.30 undan beri.
nefes alıyordum...
yeni evlenmiştim, çiçeği burnunda 20 günlük bir damat olarak ayaklarım yere basmıyordu. Muhtemelen bu saatlerde iş yerindeydim ve çalışıyordum.
ders çalışıyordum büyük ihtimalle.
güncel Önemli Başlıklar