bugün

Şimdilik zarardadır. Biraz beklesin reis o günleri de gösterecek bize.
alacağı şeylerin dolar fiyatı değişmediğinden bir kaybı olmayacaktır.
ne kemalisti diyeceğim durumdur. kemalistlerde para mı var?
Kemalist ne ara bir izim oldu kemallerde keramet nedir, nasıl götümüzden fikir grubu oluşturduk. Asıl merak ettiren bunu kıçından uyduran Çomarların anne sütü alıp alamadığı.
tam böyle birini tanıyorum. dolar 7 lirayken yükselecek diye bankadan kredi çekti ve şimdi bekliyor ki dolar 10 lira olsun. ahahaha lan ne gülüyorum bunlara. ama umdukları seviyeye gelmesi için 2019 nisan-mayıs aylarını beklemeleri gerekecek. bu arada ödeyecekleri türk lirası kredi faizi götlerine girecek. ona yapacak bir şey yok.
Eğer satmazsa zarar etmeyecek olan kemalisttir. 5..20 lere kadar çekilecek gibi görünüyor orayı da kırarsa 4. 80 kadar iner ama yine yükselecek önümüzde ki yıl bunu göreceğisiz. Şu an dolar toplamak için harika bir fırsat alıp unutmak gerek keşke elimde bir elli yüz bin olsa hemen dolar alırdım.
görsel

Heheh yazıktır.
bunun iç savaş olup doların 20 30 tl ya çıkacağını düşünen beyizsiz kemalist versiyonuda var. doğru kemalist yok o da doğru gerçi.
Bu ülkede yeteri kadar çomar oldukça, dolar 10 tl yide görür. Doğru yapmış olabilirler.
7 liradan aldığı doları 5.5 liraya satıp şuan viskisini yudumluyordur
4.80 den alıp 7.5 dan satan çomardan daha vatanseverdir.

Ülkeye faydası olsun diye en dipten bozacak olan adamdır.

Dolarları bozmak için en dibi bekliyordur.
Ülkenin başındaki düzenbaz din bezirganlarının ülkenin değerlerine saygısı olmadığı için olabilir mi acaba?
gerzektir. diğer taraftaki ne idüğü belirsizler gibi ülkede dolar 4 lira iken krizler çıkartıp krizden hemen önce milyon milyon dolar stoklayıp 7 lirada tavanı görünce bozdurmamışlardır. veya halk bankası ve vakıf bank ın "şehven" 6.5 liralık doları 3.5 liraya sattığı kurda iken sanki bilgisayar başında öyle otururken görüpte hemen alım işlemi yapmış gibi alıp hemen 2 saat sonra satmamışlardır.

bizim taraftakilerin kafası çalışmıyor hiç bak karşı tarafa. adamlar şeytana "benim nasıl aklıma gelmiyor lan bunlar" diye dizlerini dövdürüyorlar.
dolar 7.5 olacak len aq.
havaalanı 29 ekime yetişmeyecek len aq.
seçimden önce karayılanı getirip şov yapacaklar len aq.
öcalanın seçim öncesi yakalanması dsp şovu değil len aq.
Adı üzerinde kemalist. Çok şeyapmayın. Salın onu.
dünyanın en yüksek ikinci faizini veren ülkenin tebaasının yaptığı tespit.

dolar yükseliyor: dış güçler
dolar düşüyor: ekonomik kurtuluş savaşı
peki dolar neden bu kadar yükseldi haci abi? dedik ya dış güçler.

ooof of.

çomar diyeceğim de nasıl severim köpekleri, onlara hakaret etmiş oluyorum.
3,5 liradan alıp 7 liraya bozdurup 2 misli kar edip sonrada vatan severim diye övünen akp li değildir en azından.
Bu ülkede siyaset uğruna kapanan kadınlar yüzünden dinden, Atatürkçü olup ben kemalistim diyen ilimden, irfandan, bilimden uzak insanlar tarafından Mustafa kemalden, bu adaletsizlik ve kaos yüzünden de ülkeden insanı soğuttular.
Tüm bu cahilliği sadece bir şekilde yenebiliriz. O da kafamızı çalıştırıp bilimin peşinden giderek. Önümüzde rehber olarak da mustafa kemal atatürkü seçerek. Zaten zenginler paralarını üçe beşe katladı. Bu krizler zengini daha zengin fakiri daha fakir yapar.
Her 10 tane badem bıyıklıya denk gelen 1 adet kemalisttir.
Bu tip işler her zaman bir risk işidir. Bu riski alanlar kemalist -faşist..vs dinlemez. Eğer Türkiye Cumhuriyeti tahvillerine faiz veremeyecek hale gelirse, siz o zaman seyreyleyin doları -euro'yu.
DOlar 3,70 lerden 7 liralara çıkarken dış güçler hede hödö diye anıran, dolar 5.50'e gerileyince zafer nidaları atan (3.75TL den 5.50TL yi başarı olarak görüyorlar çünkü), milliyetçi geçinip de 3 liralardan dolar alıp 7 liradan dolar bozduran yeşil sermaye zenginleri, Atatürk ve Cumhuriyet devrimlerine alenen karşı çıkan Atatürk'ün adını ağzına alamayan, şeriatçı bozması ermeni artıkları Atatürk'ün basılı olduğu parayı över olmuş. Kemalistlere saldıracağım diye Atatürk'ün basılı olduğu paraya muhtaç olmanız bile yeter, ikiyüzlü islamcı profili ne beklersin ki.
terste kalmıştır.

herkes ne olacağını önceden bilemiyor işte. bir takım insanlar gibi malum olmuşçasına dolar 7 lirayken bozdurup vatansever olabilirdi onlar da.

2 ayda 5'ten 7'ye 7'den 5'e.

güzel tezgah.
7.5 liradan dolar bozduran mhp'yi de yaz gazeteci kardeş.
aksaray, nevşehir ve yozgatta bolcadır.
ha kemalist mi demiştin?
boş küme.
görsel
bir de bunların 15 20 tlardan satıp zengin olma hayalleri vardı. sanırım bu paralar birçoğunun elinde kaldı. hiç üzülmedim inşallah daha beter olurlar.