bugün

anasının karnından keşke hiç çıkmamış olaydı dediğimiz tiplere dert olmuş kadındır.

anladık vicdansız haysiyetsizsiniz diriye saygınız yok bari vahşice katledilmiş bir kadının ruhuna olsun azıcık saygınız olsun. ne pislik ne çeşit yaratıklarsınız da böyle korkunç bir olayda bile şunun mevzusunu açabiliyorsunuz. içinde biraz insanlık kırıntısı taşıyan şunları yazmaya utanır.
kadın öldürülmüş, öldürülmeden tecavüze uğramış. bu konunun konuşulması gereken başlık bu olmamalı değil mi ?

bakın orda suriyeli başlığı var istediğinizi orda yazın. off.
9 aylık hamile kanına tecavüz edilmesi haberinden 10 aylık çocuğu varken niye bi daha doğuruyor diye çıkarımda bulunan zavallı yazar beyanı. insan şu başlığı açarken utanır. Vahşeti caniliği türkler yapınca görmezlikten gelmeyin. iyiliğin ya da kötülüğün ırkı yok.
Kedi köpek gibi katledilerek öldürülmüştür. Kınanızı nereye göndereyim.

Ben size eleştirmeyin demiyorum. Eleştirirken karşınızdakinin de insan olduğunu unutmayın diyorum. Sonra bir sürü katil, tecavüzcü sizden cesaret alarak istediğini yapıyor. Nasıl olsa toplumda insan yerine koyulmuyor böcek öldürür gibi istediğimi öldürüp istediğimi yapabilirim; nasıl olsa içinden kanalizasyon akan ağzından salya saça saça sağa sola kin ve nefret püskürtenler benim caniliğimi değil bu insanların cahilliğini görecekler diye düşünüyor. Çünkü; nefretten aklin, kalbin ve gözün kör olması bunu gerektirir.
hepimiz buna karşıyız. ama bunun için tecavüze uğrayıp çocuğu öldürülmüş kadını örnek vermek yanlış. nihayetinde bunda onun suçu yok, kültür denen yönetim kusmuklarının ve din denen pislik çukurunun suçu.
Fare gibi maşallah. Burada kadına ne denir bilmem ama prezervatiften habersiz suri kocanın ciğerine çomak sokayım.
Memlekette tecavüzcü sapık hiç bitmeyecek anlaşılan. Bu nasıl bir kafa yapısıdır o tecavüzcülerden ne farkınız var? comarlarin korkulu ruyasi denilen adam sözlükte yazmaya devam mı edecek?

Sözlük moderasyonu uyuyor mu?

Burdan Savcılara sesleniyorum sözlükte halkı kin ve düşmanlığa teşvik edenlere ne zaman ceza vereceksiniz?
10 yıl içinde "ülkemizi terk edin" demeye başlayacak olan suriye'lidir.
10 tane çocuk yapıp 5ini sokakta dilendiren başka bir ırk daha biliyorum ben..
rahmetliye değil de bunu hamile bırakan hayvan oğlu hayvana sormak lazım e be amına koduğum evladı en azından kadıncağızın loğusa döneminden çıkmasını bekleyemedin mi diye.
10 aylık bebeğe nasıl kıymışlar? Bebek yahu? 8 aylık yeğenim var.etrafına gülücük saçmaktan başka bir şey yapmıyor benim mavişim. Ayağına taş değse içim cız eder. 10 aylık bebeğe nasıl kiyar insan?
Nasıl yaratıklarla bir arada yaşıyoruz ? Düşünemiyorum artık. Kahroluyorum.
Bu şekilde olan türklerde mevcuttur.
yemek içmek beleş olsa bu insanlar çalışmaz, adamın karısını çocuğunu mesai arkadaşları tecavüz edip öldürmüştür.

islam dininde çocuk aldırmak haramdır. Kafirler bilmez.

Empati yap senin karına kızına tecavüz etseler bizde burada senin karının doğurma hızını tartışsak zevk mi alırsın.
Özenle seçilmiş bir hedeftir.
Bu olayla suriyeliler suçluyken mağdur duruma geçti. Tam da içişleri bakanının bu yöndeki açıklamasından bir gün sonra.
Bu ülkede "reis öl de ölelim. Öldür de öldürelim." Diyen tipler var.
Katledildiği yerdeki oy dağılımı da bir fikir verebilir.
görsel
sabah bir haberle ilintili bir başlık vardı, 9 aylık hamile kadına tecavüz eden saldırgan kadının yanındaki 10 aylık bebeği öldürdü, e aynı durum amk.
tecavüz edilip öldürülünce tecavüzü edene küfret, yoksa kadına ve kocasına küfret, olum siz neyin kafasını yaşıyorsunuz lan, hadi bana göre suriyeliler sktirolup ülkelerine dönsünler ama insanlıktan çıkmaya ne gerek var, suriyeli diye tecavüz edilip öldürülmeleri hak mı? bi sktirin gidin lan.
Suriyelilerin burada olmasından zerre memnun değilim ama kalkıp vahşice katledilmiş 3 canın arkasından o sözleri söylemekte çok ama çok şerefsizce.

daha fazla söze gerek yok. görsele bak ve o bebeğin nasıl can verdiğini gözünde bir canlandır hala aynı şeyleri hissediyor, düşünüyorsan zaten katillerden farkın yok.

görsel
Ne diyor lan bu donuzlu, ilk entry gözükmüyor bir de başlıklarını da göremesek bu insanlık dışılarının.
Ben olayla ilgili bişey söylemeyecem. Söyleyeceğimi söyledim. Buraya bir insan üzerinden nasıl alçalabileceklerini göstermiş insanlığını kaybetmiş şerefsizlere küfür etmeye geldim.

Böyle bir vahşet yaşanmış ama buna suriyeli türk ya da başka bir milletten diye ayrıştırma yapan kendinden değil diye her türlü zulmü reva gören onu aşağılayan hor gören kim varsa anasını avradını sikeyim.

Teşekkürler.
Kız daha 20 yaşında muhtemelen kocası zorla yapmıştır.

Doğum yaptıktan sonra 35 gün boyunca kadının kanaması oluyo o sure boyunca erkegin kadina yakinlasmasi yasak adet kanamasindan daha beter kanlı kanlı ilişkiye giren adamın midesini sikeyim.
öncelikle haberi ilk duyduğumda başımdan aşağı kaynar su dökülmüşe döndüm.

tıp teamüllerini, fizyolojiyi yıkmış olan suriyeli kadındır.

1. kadınlar doğum sonrası 40-45 gün lohusalık döneminde rahmin ve üreme organlarının tekrar yapılandırılması süreci gerçekleşir, bu süreçte kanama gerçekleşir ayrıca bu dönemde ilişki, enfeksiyon sebebiyle kadın ve erkek için inanılmaz zararlıdır.

2. emziren kadınların genelde adet kanamaları en erken 5-6 ay içerisinde gerçekleşir, bu süreçte hamile kalma olanaksızdır.

tüm bunlara rağmen yinede hamile kalmışsa ve bu elim olay yaşanmıssa gerçekten kıyamet yakındır.
Yazarın ilk entrysi okunup anlaşılmadan hemen duyar kasılmış entrylerde. Sanki adam oh iyi oldu şıkıdım şıkıdım demiş. Bir gerçeğe değinmiş. Bu yeni doğan bebeği kucağında hamile gezen tek suriyeli değil. Hepsi neredeyse böyle. Başlık sahibi doğru demiş.
şimdi tiplere baktım da yani tek bir şey diyeceğim...

ÇOMAR!

ama bir de baktım bu başlığı açan suriyeli kadını ve kocasını gömen bir başlık açan bir başka çomar!?!?!

Yeter aq suriyede abd ingiliz desteği alan mal ışid e de desteği verip o savaşta parmağı olan partiye oy veren çomarlar.

o suriyelileri ülkeye kabul eden partinin savunucusu da çomarlar.

o suriyeliye insanlık dışı tecavüz edenler de çomarlar (Tiplerine bakın akıyor)

sonra insanlığımızdan utandığımız bu olayın üzerine ölen kadının ve acılı kocanın arkasından orospu çocuğu gibi konuşan da çomarlar....

lan siz ne sikimin yaratıklarınız yeter amına koyayım... siktirin gidin kimsenin olmadığı bir yere orada yaşayın sapık osmanlınızı!
benim de dikkatimi çekmişti ilk başta. hatta 10ay değildir, 10 yaşındadır diye düşünmüştüm.
halk arasında da bilinir, doğumdan sonraki 6 ay için "süt korur" derler. hele ki lohusa döneminde ilişkiye girmek bir yana, hamile kalınması ilk defa duyduğum bir şey. tıbben mümkün müdür bilmiyorum ama, insanlarin, işlenen suçtan bağımsız, bu kısmı düşünmesi gayet normal.
kimse suçu aklamaya ya da, suriyelileri kötülemeye kalkmıyor anladığım kadarıyla. ama kabul edelim ki, konu ilginç.

edit; lohusa dönemi regl dönemiyle aynı sayılıyormuş, hamile kalma olasılığı çok düşük olmakla beraber, imkansız değilmiş.
sakarya'nın o bölgesi zaten ayı, çomar bölgesidir. bu tipler türklüğün prestijini düşürüyor, sırf bunlar için idam getireceksin.
suriyelilere gelince böcek gibi ürüyorlar, ne kadar erken hepsine siktir çekilirse o kadar kara geçiliyor.
ak troller ve akp, bu olayı sonuna kadar kullanır. yasa bile çıkarmışlar, suriyelileri protesto etmek yasak.
(bkz: #37143861)
Yayılmacı bir kabilenin mensubu, Kuluçka makinasıdır. Kocası da kendi de kısırlaştırılmalıdır.
Kısırlaştırılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar