bugün

Ulke esnaf vatandas sıkıntıdan kivranırken şaka gibi bir paylaşımdır.evet.
Tabi bunlar sefahat icinde yaşadıkları için nereden bilecekler. Genel merkez çalışanlarinin hazirladıgi bir videodur.Kokainler,audiler range rover lar, porsche lar hey yavrum hey.
Biri şunlara melih gökçeğin dinozorlarını hatırlatsa iyi olacak.
Valla ben somebody to love remixi eşliğinde habire değişen merkez bankası başkanlarının slaytını bekledim. Bu arada doğalgaza bu sabah yine zam geldi. Akp'nin asıl 1 Nisan şakası bence bu.
görsel
Dolar kaç türk lirasına denk geliyor?
Pandemi de kaç esnaf battı ?
Dış borcumuz ne kadar?
Zonguldak yolu niye çöktü?
Korona vaka sayısında Avrupa da kacinciyiz?
Başka sorum yok sayın AKP bey.
şunlar tayyibin beşli mütahhit çetesine 25 yıl dolar üzerinden günlük 90-100 bin araç geçiş garantisi verdiği yollar demi?
görsel
müşteri garantisi verilerek müteahhitlere yaptırılan ve çoğu gereksiz olan projelerin ''devlet yatırımı'' gibi lanse edildiği, pek bir anlamı olmayan video.
görsel
1080 hd olduğu için izleyemediğim videodur.

birisi xhamster a atsın linki.
Heykel yapanlara laf sokmak yerine keşke partili cumhurbaşkanını putlaştıran kendi zihniyetlerine de biraz dokundursalarmış.

Yaptıkları icraatlara karşı dolar ve euronun Türk lirası karşısındaki değerini de videonun ufak bir yerine koysalardı gözümüz gönlümüz şenlenirdi.

Göz boyamak için sağa sola metro,yol çekmek kolay. Millet ne yiyor ne içiyor onu söyleyin hele. Arabası olmayan fakir ve cahil halk yapılan yolları övüyor.
Yolların boş olması şakanın kaka olduğu kısım olsa gerek.
Adamların icraat diye gösterdiklerine bak. Her sosyal devletin yapması gereken şeyler bunlar amk. (Kaldı ki bir çoğu bizim vergilerle yapıldı)
cahillik paçozluk

yıllarca heykel de heykel deyip anırıp

ankara da ki dinazor heykellerine gık bile diyememek basitliği

sanıyorum evrimlerini dinazordan geçirmişler

onlarda atasının babasının heykeli diye ses çıkaramıyorlar

lan ayık kafayla mı verdiniz yunana o adaları ?

burundan toz şeker ilaveli miydiniz ?

dangoz herifler.
görsel
Yol temalı videodur. Pudra şekerli kafayla audi a6 aracını o yollarda süren akp çocuklarını etkilemiş olabilir.
hangisinin şaka olduğunu anlamadığımız videodur.
Ayasofyayida erdogan yapti demek ki.
Vayy amk !
En sondaki bu pis sırıtış size neyi hatırlatıyor bilmem ama bana özal in benim memurum işini bilir sırıtışı gibi geldi.
Evet işini bilen büro elemanı sırıtışı.
Yol yabdı namaz clio.
geçebilmek için paramızın yetmediği yollar vs. reklam videosudur.