bugün

erken seçim tarihidir.

kaynak : http://www.milliyet.com.t...detay/2104757/default.htm
Ak parti'nin yeniden bu ülkeyi aydınlığa çıkaracağı gün.

Ve o gün her şey çok değişecek. Ülke bütün pisliklerden nasıl arınıyor göreceğiz.
kendini padişah sanan gerizekalının ön gördüğü seçim tarihidir. ülkede iç savaş çıkmış, ortalık kan gölüne dönmüş, cenazelerde kendisi miting yapmış peeeh. onun için varsa yoksa hükümet iktidar akp olsun. yoksa içi rahat etmez. yaptıkları piyasa çıkar. sarayı elinden alınır. bunun için bile iç savaş çıkartacak bir insanımsıdır.
1 kasım 1922'de saltanat kaldırılmıştı.
93 yıl sonra aynı tarihte seçim yapılacak ve saltanat sevdalıları başkanlık için, tek parti için oy verecek.

allah fırsat vermesin.
kaosun başlangıç tarihidir.
zorlama erken secim gunudur.
zorlama erken secim: "benim istedigim gibi secmedin simdi sandiga git ve cabuk benim istedigim gibi sec salak herif!" demenin bir baska yoludur.
Ak partinin alninin akıyla halkın desteğiyle başa geçeceği tarih.
Zafer günüdür.
Arkadaşlar biliyorsunuz ki 1 kasımda yeni bir seçim var bu da demek oluyor ki biz bu seçim otobüslerinden, minübüslerinden, arabalarından seçim şarkılarını yeniden dinleyeceğiz . Sizi bilmem ama ben buna daha fazla katlanmıycam ve iSTiSMARA BOYUN EĞMEYECEĞiM ! Bizim mahallenin imamıyla konuştum zor oldu ama ikna ettim bayramdan sonra 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde ezan sesini vericek kayıtdan. Böylelikle bizim mahalleden geçen seçim otobüsleri şarkı açmaya cesaret edemiyecekler !!! Hem de "ezan dinmez bayrak inmez" sözüne gerçek bir örnek olucak canım mahallem.
Az kalmıştır.

Önemli bir gün olacaktır.
3 gün konuşmayabilir. sonuca göre oğlunun yanına yani italyaya kaçabilir. malum zamanında yediği hurmalar artık götünü tırmalar duruma gelmiştir.

diğer bir olayla göte gelmiştir. kaçacak delik arıyordur.
Başka bir 1 Kasım'da saltanatın dönmesi gerçekleşti.

Diğer 1 Kasım için (bkz: saltanatın kaldırılması)