bugün

Eger bakir ise o er/hatun kişi biraz şanslidir. Nasilsa cinselligin tadina varmamistir.olmasada olur onun icin ,hayallerinde susler yasatir cinselligii.ergenlige girdikten sonra degil 1 ay 5 sene bile yapmasa okadar aramaz. Cunki sag eli onun en sadik sevgilisidir.
Egerki hayati dolu dolu seks ile gecmisse bi insanin ozman seks'siz kalamaz o kisi. Degil 1 ay 10 gun bile tam bi karabasan gibi coker uzerine.erkekler kadinlara gore sanslidir biraz. Bi kerhane tatlisi yedimi bi erkek. Uzun bi zaman goturur onu. O yuzden diyoruz ki:kadinlarinda gidebilecegi bi genelev olmali...yada olmamali amk sonra bokunu cikartir bunlar.siki bol buldularmi oralarina buaralarina sokarlar.
Yani kisaca cok zor bi durum..
6 aydır seks yapmayan insanın ruh halinden bin kat daha iyidir. *
Cok sakin bir ruh halinde olur.
hiç seks yapmamış insandan daha kötü durumdadır heralde.
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir) bu hem alışmış hem kudurmuş oluyor.
not: bizimkisi 21 yıllık yalnızlık.
bülent kayabaş'ın yengen filmindeki repliğini akıllara getiren insandır

- iki senedir hapishanede olumu bekliyorum. abazanim. geldi catti. madem ki karim olacaksin son dilegim seninle bir kere yatmak.
+ ne, sen?
- evet ben, devam et, ben?
+ siz cildirmissiniz.
- evet cildirdim. kadinsizliktan, otuzbir çekmekten cildirdim.
+ ...
- hayatimda seni istedigim kadar hic birseyi istemedim. delice, hayvan gibi. iliklerime kadar bosalarak, belki idamima da gerek kalmaz. uzerinden, icinden olumu alirlar.
+ delirmissin sen.
- hayır! sadece arzu eden, isteyen bir erkegim. ama boburlenme, seni degil, bir disiyi istiyorum. isterse bir kopek olsun. yes mi?
+ evet.
eli ayağı titreyen sesi çatallaşan bir duruma sokar.
seks yapmıyor diye insanın ruh hali bozulmaz herhalde. 10 dakkalık zevk için, 23 saat 50 dakika huzurumu bozamam, kusura bakmayın.
bir 2 yıl değildir.
beterin beteri vardır.
tuttuğunu şaapacak kıvamdadır.. aman ha..
Radar gibi gezer ortalıkta. Söylenen 10 cümleden 5 ini anlamaz. Diğer 5 inde yanlış anlar amk.
bayanların ruh halini bilmesem de erkeklerinin ki şu haldedir.
lan şu x'in kase baya sağlammış aslında.
şu y'ye bir atlasam ne olur sanki.
alo mehmet abe yanıyorum vardır sende acil durum numarası.
alışmış biri için aç kalmak gibi , her an duvarda spider man gibi belirirse terlikle vurun çünkü duvarı delecektir.
hiç yapmamış biri ne zaman geçerse geçsin bunu bilmediğinden boş hayal kurar.
Hangi bir ay?
Ata bey ! bu köpek çakacak bana.
izmir ya da moskova' da ise insanı oldukça zorlayacak ruh halidir. o kadar güzel kadın arasında bir de, düşünsene ! düşünemiyorum.
seksi ilk yapmaya başladığınız andan itibaren zorunlu hissettiğiniz durum.

yapmadığınızda damacanada gözünüz olabilir ya da elinize aldığınız bir tarağa alev atabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar