bugün

fazla büyük olmasa gerek. 1 santim boy atsa yeter. evet.
140 bile olsa , başlığı açan yazara bakmayacak olan kızdır.
Beklentisini bilmiyorum ama başlığı açan yazara fena koyduğunu anlayabiliyorum.
fazla kilo almamak. kilo alırsa enine genişleyip boy da küçük ulan gülmekten yazamıyorum hahahaha.
1 tas su, 1 kap sıcak yemek..
Trolluğun bu kadari yok artık..
sözlükteki yazıları okuyabilmek için bilgisayarın durduğu masaya yetişmek olabilir.
1.60ım. bilgisayarın durduğu masaya yetişebiliyorum. hayattan beklentim çabalarımın olumlu sonuç vermesi. her konuda taşak geçilip insanlara gözükmüyo değilim. arkadaşlar gayet rahatız biz, siz hala neyin tribindesiniz.
abartmayın mk 160 o kadar kısa değil.
çoğunluğu için, 1.80'lik bir erkek olabilir.
Sahip olduğu boyu kendi kazanımı sanan, muhtemelen hayatta kendi çabalarıyla bir başarı elde etmemiş, övünebilecek ve sahip olmayan diğer insanlarla dalga geçebilecek tek şeyi boyu olan yazar başlığı.
Tok esnaf misali bolluk içindeyken söylenmiş bir sözdür. Mantıklı düşünülse 1 60'ın ortalama olduğu sonucu ortaya çıkacaktır.
aile terbiyesi almamışlık sonucu çıkan türler bunlar. hem insanların boyları kilolarıyla dalga geçer hem de bilgisayar karşısında kıç büyütürler.bi aynaya bakmalarını istiyorum bu karakterdeki canlıların. ha bir de bunlar iki gün sonra gider 160dan kısa ve kilolu kızlara falan aşık olurlar. kısa boylu değilim, kendimi savunma yazısı falan da değil sadece toplumun ne zaman bu hale geldiğini sorgulama hali.
16 çift lila apartman topuk ayakkabı.
Bahsedilen kız shakira ise o kadar paranın içinde yüzdüğünden dolayı hayattan beklentilerini tahmin dahi edemeyiz.
boyu kadar kısa olsa gerek. evet.
banko tek maç kuponu tadında olduğu için kendini iddiaya verip istediklerini elde edebilir.
1.70lik insanların kafasının hangi torbacıdan olduğu merakıdır.
1.60 boyundaki kızlar tıp okuyor arkadaşlar. sizde anca sözlükte laf edin.
Rahat her malın bir alıcısı vardır...
1.60 bir kadın için normal bir boydur.
fazla olmasa gerek. dua etsinler bugün kandil belki 1 2 santim atarlar. evet.
Türkiyede pek bi beklentisi yoktur garibimin.
(bkz: esmer olsun)

(bkz: 2 metre olsun)

(bkz: eşkenar üçgen olsun)

(bkz: beni taşıyabilsin)
Başlıgı açanla karşılaşmayıp , kendi göz zevkini bozmamak gibi bir beklentisi olan kızdır . Kafasını yormasın bu kız ona bakmayacaktır .
Dışarda görünür hale gelmek için iki üç Cm daha uzamak.