bugün

kanalizasyon borusu gibi bacagı vardır. beyaz ten varken esmer kız aramak da ayrı zevksizliktir.
ayı gibidir.
173 boyunda 57 kilo esmer mavi lensli uzun saçlı kızdan güzel değildir *
3-5 kilo verirse, saçı dalgalı olup birde üstüne huyu da güzelse sevilesi kızdır.
olmayan kızıdır. 160 cm boyunda ve 55 kilo şişko lan bu. * 50 kilo olsun ya da beş santim uzayıp ideal boya gelsin.
tatlı dillim, güler yüzlüm,
a ceylan gözlüm...
gönlüm hep seni arıyor.
neredesin sen?

-cam yücel.
gideri iyidir iyi. ulu erkekleri böyle dese bile kızlar sizin böyle düşündüğünüzü asla bilmez. bende bilmiyordum. tuhaf oldu biraz ama gerçekten bu kızlar sempatikse yeme de yanına yatır yani.
(bkz: yetmez ama evet)
güzellik kişiye göre değişen bir olay kimisi uzun sever kimisi kısa, kimisi kilolu sever kimisi zayıf, kimisi esmer sever kimisi kumral o yüzden standartı yoktur. eğer onun yanındayken mutluysak gerisi düşünülmemelidir.
1 55 boyunda esmer balık etli kızdan daha çekicidir.
mavi gözlüyse tadından yenmeyecek kızdır.
azcık dobik görünen kızdır. 1 60 boya 55 kilo fazla azizim.
gayet güzel olduğuna karar verdiğim kızdır. azıcık balık etli olması iyidir, kısa da sayılmaz hani.*
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#11877987)
bu özellikler tamamda
http://www.uludagsozluk.com/k/nasıl-bir-şey-ki-o/
175 boyunda, 66 KG beyaz tenli siyah saçları olan erkeğe krema olacak hatundur.
ne bulursak kardır diye düşünen insan önermesi..
boyu biraz daha uzun olması gereken esmer kız.
bir de temiz ve titizse, böyle mis gibi kokuyorsa fıstık gibidir, resmen çıtır çıtır yenir.
eni boyu bir olan kızdır.

(bkz: kare teyzeler)
erik gibi kütür kütür olmasa da gideri vardır bu hatunun. esmer dedin mi akan sular dururmuş! öyle diyolla!*
tanım: bildiğin hatun.
balık etlidir kendileri.
erkekte kısa ise süperdir. yok değilse kısadır.
ülkemizde en sık rastlanan 'güzel kız' türüdür.
(bkz: caps yok mu caps) sözünü akıllara getiren kızdır.
arkadaşlar kızla konuştum haberler iyi.

kız 1 70 boyunda 61 kilo ağırlığında, esmer güzeli bi hatunmuş. entrylerinizi ona göre düzeltin artık, hatun rencide olmuş çünkü.
güncel Önemli Başlıklar