bugün 2437 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

1 şubat 1963 ankara uçak kazası

 1. 4 2
  ulus ilçesi üzerinde bir tsk keşif uçağı ve lübnan hava yollarına ait uçağın karıştığı kaza. kazanın şehrin tam işlek yerinde olması faciadan etkilenen kişi sayısını arttırmış. kazada onlarca araç yanmış uçak içindeki 4'Ü mürettebat 11 yolcuyla yolcuyle birlikte toplam 120 kişi ölmüş.
  bu trajik kazada çarpışmanın etkisiyle yolcu uçağından insanlar evlerin çatılarına balkonlara ve yollara düşmüş, çevrede bulanan istanbul ve garanti bankalarından hiçkimse canlı olarak kurtarılamamış. kazada onlarca dükkan yerle bir olurken yolcu uçağının tekerlekleri bile dükkanlara ve içindekilere hasar vermiş.
  ve bu trajik kaza 70'lerde trt tarafından belgesel olarak çekilmiş fakat daha sonra yaşayanlar haricinde hafızalardan gitmiş.
  #2767928
 2. 3 1
  linkini de buldum; http://www.ergir.com/1subat1963_ulus.htm
  #2771416
 3. 0 0
  Bugün 50 nci yıldönümünü yaşadığımız ilginç ve hazin olay. Allah bir daha böyle acı olaylar yaşatmasın ülkemize. Ölenlerin hepsini rahmetle ve saygıyla anıyoruz.
  #18478456
1 şubat 1963 ankara uçak kazası ile alakalı başlıklar