bugün

finansbank'ın numarası.

ısrarla telefonun şarjını bitirene kadar arar.

durmaları için iki seçeneğiniz vardır; ya telefonu açarsınız ya da ölürsünüz.
cep telefonunuzdan engelleseniz bile numaramyı, bıkmadan usanmadan yüzsüzce iş ve ev telefonlarını ararlar. gereksiz heyecan yaratılar, sebebte otomatik ödeme talimatıymış. istmeiyorum kardeşim.
şu aralar beni çok sık taciz eden telefon numarası.
engellediğim halde nasıl arayabiliyor şaşılası numara.
günde 5 kere arayıp hiç bir şey söylemeyen numara. finansank arıyon madem niye konuşmuyon ?

3 bin lira kadar bir nakit çekmiştik ama ödüyoruz bu kadar da olmaz ki arkadaş.
hemen açıp kapatırsanız gün içinde bir daha aramazlar numarasıdır.
Finansbankın numarasıdır efenim günde 8 defa bir insan aranmaz kardeşim banka kredisi itelemeye çalışıyorlar istemiyoruz dedikçe zorluyorlar en sonda telefon numaramı degiştirmek zorunda kalmıştım.

Not : FinansBank Pişmanlıktır.
2 kere aradılar istemediğimi söyledim. 3. kere aradılar konuşma şu oldu:

-merhaba sizi finansbanktan arıyorum ismim x
-buyrun hanfendi dinliyorum
-teşekkür ederim güncel kredi limitlerimiz ve faiz oranlarımız ....... (konuşmasını kesmedim dinledim)
-bilgilendirme için teşekkür ederim hanfendi iban numaranızı rica edebilir miyim?
-nasıl yanı anlayamadım (kız dumura uğradı)
-size beni aramamanız için para göndereceğim hanfendi para almak için beni aramıyor musunuz? bende size direkt olarak kredi göndereceğim bu işkenceyi çabuk bitirmek için kapiş?
-kusura bakmayınız konuşmaya daha fazla devam edemeyeceğim.
-siz bilirsiniz isterseniz ibanı yönlendirebilirsiniz.
-teşekkür ederim iyi akşamlar.

evet bu tip konuşmalara karşı kılım. ihtiyacım yok.tabi ki işlerini yapıyorlar saygım sonsuz. ancak bir iki kereden sonra da haneye ve kulağa tecavüzdür bu. neyse ki aylar geçti halen aramadılar.
Iki günde 5 kez arayan numara, yeter be kardesim.
(bkz: Finansbank)
(bkz: finansbank)ın
insanları nasıl delirtebiliriz?
sorusu ile çıktığı yoldaki en önemli silahıdır.
açıp sövün, benim canımı sıkmayın!
geçen gün gelen dolandırıcılar tarafından yapılan arama no su.Artık finansbankın kendi numarasını kopyalayarak finansbank adı altında dolandırıcılar arıyorlar kendilerini aşmışlar.