bugün

meşgule aldıkça 5 dakka sonra tekrar arayan numara. merak eden sevgili gibi lanet.
alo baba. Ordamısın? Baba bana acil para lazım. Alo.. Alo.. Bab..
Allah belasini veresice numara.
Açılmayacak telefonlar listesindedir birde 4440375 vardır oda evlerden ırak.
(bkz: ayça22) nin telefon numarasıdır.
aman aramayın anında istemediğiniz bir tarifeye üye olabilirsiniz. aman ha dikkat.
sevgilimden çok arayan numara.
kısaca 532 yaz ara birader böyle antin kuntin işlere talep etme. kontörlerin su gibi akar sen de bakarsın dediğim numaradır.
Merhaba lafını duyar duymaz yüzüne kapatılması gereken tırkcell numarasıdır.
sık sık rahatsız eden numara. geçen kapatma kapatma hemen dedi. ben de hassiktir lan dedim kapadım amk.
Dijital sapık.
ayrıca gerizekalı, şirket hattını bile arıyor ulan git patronları ikna et beni ne arıyorsun ben sadece kullanıcıyım.
Ömür yiyen numara. Arama amk faturayıda ödüyorum daha ne istiyorsun?
Arayıp duran numara hattı fark etmiyor Turkcell ken de Avea iken de arıyor.
her ayda en az iki kere arayan, turkcell'in spam işlerde kullandığı numarası. anasını satayım nereden buluyorlarsa benim telefonumu. hayatımda turkcell'e telefon numaramı ulaştırmış bir insan değilim üstelik.
Halimi hatrımı sormasada aramayı eksik etmez. Bir türlü beni geciremediler turcelle.
geçen hafta bel fıtığımı ameliyat edeceğini söyleyen numara.
bu hafta ise işler değişti abd ye yeşil kart çıkarttım.
benim numaramdır açınız. size güzel romantik şeyler söylerim.
zaman zaman beni de arayan numaradır. açmamak en sağlıklısı.
bir insanı arıyorsunuz ve açmıyorsam eğer müsait değilimdir. aynı gün içinde 49 defa aramanızın ne anlamı varıdır ?

arama sayısı sembolik değildir. gerçekten peş peşe 49 defa aradılar.
Hat diye kaydettiğim arayınca direk kapattığım numara. Dur kara listeye falan da eklim.
rusbu numarası beyler arayın.
Turkcell'e ait reklam sıçırtma numarası.
Ateşli sohbetler için arayabilirsiniz.
Görünce günaha sokan numara. Orospu çocukları. Bak yine günaha girdik siktiklerim yüzünden.
güncel Önemli Başlıklar