bugün 782 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

şok tedavisi

 1. 0 0
  çok ağır depresyon geçiren, ilaç tedavisine cevap vermeyen, kafayı oynatmasına ramak kalan bireyler için kullanılan bir tedavi çeşidi. beyinden gerilimli elektrik geçirilen bir tedavi yöntemidir. bazı ilaçlardansa çok yüksek dozdan verilir. tedavinin etkisi oldukça hızlıdır.
  #3355515
 2. 0 0
  (bkz: atropa belladonna)
  #3355543
 3. 0 0
  ekt.
  akıl hastalarının tedavisinde kullanılan beyine uygulanan elektrik akımıdır.major depresif bozukluk, manik epizodlar ve şizofreni tedavilerinde etkili yöntemdir.
  oldukça riskli olduğu halde şok tedavisiyle normal yaşamına dönen binlerce insan vardır.
  ilaçların yapamadığını şok seansları yapar çoğu zaman buna doktor karar verir,ayağa kalkamıyacağını düşündüğünüz insanı ayağa kaldırır, sizde bile şok yaratır.
  uygulama öncesi hasta yakınlarından hastahane yönetimi ve doktorlar tarafından imza alınır,ölüm halinde oluşacak durumdan dolayı sorumluluk yakınlarındır artık.
  #6314729