bugün 2667 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

şizofreni hasta yakınlarına evde bakım aylığı

 1. 4 3
  tanım: şizofreni hastalarına bakan yakınlarına verilen bakım aylık.

  bir çok şizofreni ailesinin haberi dahi olmayan aylık. şizofreni hastalarındaki hasar yüzde seksen ise budurumda bu hastalar bakıma muhtaç olarak görülüyor.hanede kişi başına düşen gelir 318'ytl den az ise bu aileya devletimiz tarafından aylık bağlanıyor.

  bu iki husus yakınızda mevcutsa hemen sosyal il/ilçe hizmet müdürlüklerine gidin ve orada evde bakım aylığı bağlatmak istediğinizi söyleyin. oradaki memurlar sizi yönlendirecektir, gerekli evrakları tamamlamanızdan 70 gün sonra ilk maaşınızı alacaksınız. bu maaş az bir maaş değil aylık 500 ytl'yi buluyor, hatta bazı durumlarda geçiyor. bu yüzden kesinlikle bu aylık için başvurun. bu size verilmiş bir hak. bir şizofreni hastasına bakmak kadar özverili işe soyunmuş insanlar çok daha fazlasını hak ediyor. ayrıca ilaç masraflarıda gene bu kurum tarafından karşılanıyor.

  umarım yazdıklarım bir işe yarar.

  edit: valiliğe de başvurabiliyorsunuz.
  #5787127
 2. 1 0
  uğruna hemen valiliğe gideceğim aylık.
  #16024052
 3. 1 -1
  ak parti döneminde gerçekleşmiştir. yolsuzluk olduysa böyle birşey olabilir mi?
  #22750937