bugün 1670 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

şükrü türen

 1. 0 0
  sehir tiyatrolari oyuncusu. kısa bir donem sehir tiyatrolari genel sanat yonetmeni olarak gorev aldi ve fakat birden gorevden alindi ve tiyatro bunyesinde sanata politika bulasti zannimca. eger gorevine devam edebilseydi cok onemli projelere imza atabilecekti. ornegin bir "deneme sahnesi" projesi vardı ki insan gerceklesememesine uzuluyor.
  #82053
 2. 0 0
  gözlerimi kaparım vazifemi yaparım adlı oyunda efruz u oynayan aktör...*
  #82058
 3. 0 0
  dialog anlatım ve iletişim kursunda diksiyon-fonetik dersleri vermektedir. kullandığı türkçe ile kendine hayran bırakmaktadır.
  #4579999
 4. 0 0
  acar külyutmaz karakteriyle tanıdığım sanatçı. bir gün televizyon izlerken birdenbire televizyonun patlamasıyla ufak bir elektronik çipin burnuna kaçmasından sonra insanların aklını okuma yeteneğine sahip olan gazeteci acar külyutmaz'ı canlandırmıştı. son derece keyifli bir diziydi.
  (bkz: acar külyutmaz)
  #12342061
şükrü türen ile alakalı başlıklar