bugün

amacı anlaşılamayandır.

kara çarşafla mı gelip girecek derslere? haydi mezun oldun kara çarşafınla mı ameliyata gireceksin?

saçmadır.

böyleleri recmi hak eder.
kimseyi ilgilendirmeyen kara çarşaflı.

amını, götünü sergileyen mini etekliler kayıt yaptırabiliyor a türbanlılara ya da çarşaflılara mı kafayı taktın.
normal bir üniversite öğrencisidir.

kara çarşaflı, mini etekli .. bırakın artık şunları..

insanları ötekileştirmekten bıkmadınız mı?
Beyin olumu gerceklesmis bireyin dikkatini ceken carsaflilardir.
Eleman biraz dusunebilse irkcilik yaprigini gorecek ama dusunemiyor iste. O yetisini kaybetmis ya da oyle bir ozellik ona hic verilmemis.
yerine kuzenini kayda yollayandır. kayıtta herhangi bir sıkıntı yaşamamıştır.
anormal bir üniversite öğrencisidir. ayrıca islami refleksleri iyi gelişmemiştir. o'nun yeri üniversite değil evidir.

öte yandan diyelim ki bu kadın üniversiteyi bitirdi ve ilkokul öğretmeni oldu. benim de çocuğumun öğretmeni oldu. o zaman kılık kıyafeti beni öyle bir ilgilendirir ki, sorma. şahsen çocuğumun bir kara çarşaflıdan ders almamasını isteme hakkına sahibim. bu ayrımcılık olabilir ama yapacak bir şey yok. işine geliyorsa.
Dinini yobazliga vuracak derecede benimseyen ogrencidir, universite yasamini tamamiyla yasayamayacaktir.
arkadaslar size ne falan diyorsunuz da bununla hanginiz arkadas olup biyerlere gezmeye cikar? ben cikarim diyen var mi? anca laftasiniz bari hoslanmam deyin.
normaldir. cesurdur. insanların önyargılarına aldırmayandır, bilirki ilim öğrenmekte önemli olan dış görünüş değildir, asıl önemli olan kavrayıştır. tabi bu bazı erkeklerin hoşuna gitmeyecektir, genellikle kısa etekli bayanları uzaktan seyredip, içleri bir hoş olduğu için. ama bu hanfendi onlara, ahireti ve allah' ı hatırlatacaktır.
şov amaçlıdır. Dinde kara çarşaf bile yokken ne amaçla takıldığı bilinmemektedir.
güncel Önemli Başlıklar