bugün

sana aşıktım. şimdi hem sana hem kara toprağa...
(bkz: iyi bilirdik)
romeo:
''hani lan zehir nerde?''
-beni de al yanına.
ölmeden önce söylenmemiş sözleri içinde biriktirip öldükten sonra artık istesen de cıkaramdıgın durumdur. bu durumda yapılacak hiç bişey olmamasına ragmen insan içinde hep umut tasır. belki öbür dünyada diye...
Birgün elbet bulusacagiz.
bekle beni sevdiceğim.
Her zaman kalbimdesin.
Dusunmek bile istemedigim cumledir.
hiç bir şey söyleyemezsin.

konuşmak istersen kelimeler boğazınızda düğümlenir. ağlamak istersiniz göz yaşlarınız kurur akamaz. bir yerden sonra da o yaşları durduramazsınız yerli yersiz akarlar. konuşacak dertleşecek birini ararsınız hepsi unutursun bir şey olmaz der ama üzerinden 5 sene de geçse unutamazsınız. ne zaman bir çift görseniz hemen aklınıza kaybettiğiniz sevgiliniz gelir. daha çok ağlarsınız. sürekli sol yanınızda bir acıyla dolaşırsınız. doğru dürüst film bile izleyemezsiniz bir sahne de beraber yaptığınız bir şey gelir aklınıza bir daha yapamayacağınızı onu göremeyeceğinizi hatırlarsınız daha çok ağlarsınız. hiç bir zaman duygularınızı kontrol edemezsiniz. dertleşmeyi sevdiğin insanlarla konuşursun hiç biri size yol gösteremez, anlayamaz sizi. bir daha doğru düzgün müzik bile dinleyemezsiniz her şarkı size onu hatırlatır bir de bazı şarkılar var ki sanki sizin için yazılmış.

(bkz: this i love)

gülmeyi unutursunuz. etrafınızda ki insanlar neyinizin olduğunu ( aslında olmadığını) bildikleri halde sürekli neyin var moralin bozuk gibisin sorular sorarlar. her gece uyumadan ağlamaya alışırsınız belki de en kötüsü onun yokluğuna alışmaktır onu unutmaktır.

koskoca 5 sene geçti onu kaybetmemin üstünden ve hala ilk günkü gibi seviyorum onu umarım onunla tekrar buluşuncaya kadar da bu sevgim devam eder. eğer cennet diye bir şey varsa onun orada beni beklediğine adım gibi eminim. sözlerimi de aynı kadeh aynı mey ,bir tad alamıyorum ,allah'ım bu nasıl şey sarhoş olamıyorum şeklinde elveda meyhaneciye bağlayarak bitiriyorum.

bu şarkı da benden herkese gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=XmV1fL7yl_c
"Başlık açan elleriniz kırılsın olur mu".
Ölmeyi bir son olarak düşünenler unutmayın insan ancak sevdiğini kaybedince ölür.
sol yanım çürüdü, sağ yanıma ne kalmış ki?
helvayı ben ısmarlarım, merak etme.
Allah rahmet etsin.
bana bir daha kimse "başın sağolsun" demesin. keşke benim başım sağolmasaydı!
Bir izel Şarkısı olabilir...

Sana ne kadar lafım vardı.
Bir çoğu yarım kaldı.
Seviyorum onlar hep senden
Geriye kalanlardı.
Allahaısmarladık. mekanın cennet olsun.
Acaba gömmeden bi kere de küreklemi vursaydım?? Ölmüştür ama ya.
daha çocuklarımız olacaktı
yuva kuracaktık
hayırlı evlatlar yetiştirecektik
örnek olacaktık
ahirete kaldı...
Ölünün arkasından konuşulur mu ? Ayıp ayıp.