• Otobüste onca insan ayaktayken saygısızlık, bencillik yapan kadındır.

Yanına oturunca günaha girmiyoruz, biraz rahatını boz kevase karı. Hadi bizi geçtim yaşlı ninelere yer ver lan.

Edit: akpli biri bencede. Tipten belli.
  • akit gazetesi tahrik olduğu kadın kolunu sansürlerken adamın kel kafasını da sansürlemiş. ulan ondan da mı tahrik oluyorsunuz amk.

not: instela da denk geldiğim bir yazı idi.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/1103405/+
  • Nacizane tavsiyemle başlamasını umduğum kampanya. Trolluk hareketini piçliğin dibine vurup eksi ve küfür yeme manyağı olmuş arsızlara en etkili çözüm olur zannımca. Gerçi bu troll hesapların hangi modun kaçıncı feyk hesabı olduğunu tahmin ediyorum ama en azında şuraya sadece trolluk yapmaya gelmiş kişilere caydırıcı etkisi yaratır.
  • http://galeri.uludagsozluk.com/r/1103287/+
    Türkiye'de bir baba,evdeki paraları sıfırlamaya utanan oğlunu cesaretlendiriyor.ve dünya 2023'e kadar güzelleşiyor.

(bkz: ya hak)
  • rte'nin ülkede esen rüzgara göre milliyetçiliği ayaklar altına aldığını da gördük
    en faşistinden milliyetçi takıldığını da,

düşman bildiklerinin j-hızlıca dost
    dost bildiklerinin hızlıca düşman olduğunu da yaşadık.

ancak son günlerde 3 büyük çark geldi.

1 rusya'dan özür dilendi. (türkiye tükürdüğünü yaladı)
    2 israil ile onların istediği şartlarda anlaşıldı. (türkiye tükürdüğünü yaladı)
    3 rte ihh'yı "bana mı sordunuz mavi marmara'ya binerken" diyerek sattı (rte filistin sevdalılarını sattı)

hatırlayacağınız üzere
    * almanya ve abd'tarafından dinlendiğimiz hatta abd'nin dinlenme sonuçlarını ingiltere, yeni zelanda, kanada ve avusturya ile de paylaştığı ortaya çıkmıştı.
    http://www.milliyet.com.t...detay/1934180/default.htm
    * üzerine bir de reza zarrap davası geldi.
    * sonra kuveyt türk bankasının kara para akladığı haberleri sızdırıldı.
    * özellikle rusya ile papaz olunan dönemde rusya'nın diplomatik hamleleri vardı.
    türkiye - işid ilişkisini ispatlar nitelikteki videoları bm'de sunarak uluslararası süreci harekete geçirdiler.

sonuç olarak;
    1 komşusunda savaş çıkarmak, silahlı terör örgütlerini desteklemek
    2 iran amborgosunu delmek
    3 kara para aklayarak terörü finanse etmek suçları

konuları rte'nin başında demokles'in kılıcı gibi sallanıyor.
  • Haklı olan kızdır.

Kişi isterse hayat kadını olsun, sen ona tecavüz edemezsin, onun hayat kadını olması bunu meşrulaştırmaz.

Gerizekalı.
  • 6 yaşındaydım. Okulun ilk günü aşık olmuştum, yıllarca sessizce sevdim. Adı Neslihan'dı. 4.sınıfta başka bir okula geçtim. Sevdiğimi bile söylemeden. Kapandı gitti sanmıştım. Hiç unutulmayacak bir soyadı vardı.

Lise sonda öss için dershaneye yazılmıştım. Sınıf listesinde gördüm adını ve soyadını. Sınıfının önüne gittim sık sık. Bi baktım o. Masmavi gözleri dümdüz sapsarı saçlarıyla orada öylece duruyordu. Beni gördü, gözlerini hafifçe sıktı, "beton" dedi. Tanımıştı. Dünyalar benim oldu. "naabıyon la yarraam" dedi. işte orada öldüm. Aşka da sevgiye de küstüm.
  • bap (büyük ayberk projesi) kapsamında anadolu'nun güneyinde kurulması planan, başkentinin ayberkya (bugünkü antalya) olması düşünülen şimdilik tahayyülde ülkedir.

Fransız ihtilalinden sonra başlayan çalışmalar bugün hala sürmektedir.

Ülkenin kurulmasının planlandığı bölge aşağıdaki haritada gösterilmiştir:
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1103111/+

Bayrağının ise şu şekilde olması tasarlanmıştır:
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1103112/+

Ülkenin anayasasının birkaç maddesi dahi hazırdır. Buna göre;

1. AYBERKistan'ın ayberkratik bir hukuk devletidir.
    2. Resmi Dili başta ayberkçedir (küfrün bol olduğu bir dil) ve resmi işlemlerde başka dillerin kullanımı yasaktır.
    3. ilk iki maddenin değiştirilmesi mümkün değildir, teklif dahi edilemez.

57. Ay başlarında bedava çikolata ve ağrı kesici dağıtılacaktır.
    58. Vurdurma adını verdiğimiz eylem tüm erkek vatandaşlarımız için zorunludur.
  • şüphesiz ki allah katında en yüksek mertebelerde olacak kızdır.

şimdi bu türbanlı, dinine düşkün, gözü dışarlarda olmayan kızımız yazın sıcağında türbanı, pardesüsü ve diğer kendini örtecek argümanlarıyla ortalıkta sahabe gibi geziyor.

yaz sıcağında öyle sahabe gibi gezen kıza, bazı dini zayıf erkekler veya türban takmayan kızlar sanki o kız bir ucubeymiş gibi bakıyorlar.

halbuki ucube olan kendileri farkında değiller.

o türbanlı kız istemiyor mu sanıyorsunuz açık seçik giyinip erkeklerle flörtleşmeyi.

istiyor tabii çünkü bu onun hormonlarında var. ancak bu kız nefsine hakim oluyor çünkü bu kız zeki. biliyor cehennem sıcağının temmuz sıcağından milyonlarca kat daha fazla olduğunu. bu yüzden milyonlarca derece cehennem sıcağında yanmak yerine bu dünyada 40 derecede sıcaklanmayı tercih ediyor.

yani yazın sıcağında sahabe gibi gezen kızlarla dalga geçip onları hor görmeyin. çünkü farkında değilsiniz ama sonsuz yaşamın olduğu öbür dünyada hor görülecek olan sizsiniz...
  • yalın'dan geliyor:
    alışmaya çalışmak diye bir şey yok; alışmak zorundayım...

arkadaşlar bizim mahalle şu an resmen bir arap mahallesi,
    başlarda "bizden çoklar" tarzında yaptığımız geyikler giderek yerini gerçeğe bıraktı.

şu an sokağımızda arap bebeler top oynuyor, parkımızda arap gençleri oturuyor, bahçemizde onlar çarşımızda onlar...
    ve bunun bir sonu yok.

geldiler, yerleştiler, alıştılar,
    ürüyorlar, sahipleniyorlar, asilime olmak şöyle dursun bize kültürlerini getiriyorlar...

ben alışamıyorum.
    bunları içtenlikle yazıyorum çok zor.
    seni ileriye değil geriye götüren, alışık olmadığın yeni insanlarla yaşamak çok zor.