bugün 643 başlık
Kapat
Öğrenci Adamsın Hayallarin Yarım Kalmasın
  1. ac dc dinleyen kiz

Yeter be yeter artik. Sen nasil bi mahluksun yav. O kadar kufur ediyor millet, catir catir elestiriyor; sen gunun ilk saatlerinde nick altini hoplatiyorsun yine. Hay sizi bu kadar poposu kalkik, bulunmaz hint kumasi kafasinda simartanlara sokayim ya.

Kufur yemek hosunuza mi gidiyor sizin. Bu nasil bir egodur boyle. Basbaglar katliaminin oldugu bir gunde aksama kadar sen konusuldun; yetmedi mi bu sana? Size hicbir sey yetmez dimi biliyorum.

Bi bitin artik ya bitin.

Gercek bir ilgi delisi olan kullanıcı.

Edit: hepinize bravo. Actigim baslik yuZunden yemedigim laf kalmadi. Bana dediginiz laflarin yarisini suna deseniz bu kadar rahat davranamaz bu. Dibinden ayrilmayan serefsizler, siz bi vajinaya herkesi satarsiniz. Moderasyon da bunun yaninda. Devam edin, yalayin azimle yalayin. Bravo hepinize. Oytun ibnesi bile adam taklidi yapiyor, hesap edin artik.

babaannenin pokemon olduğunu öğrenmek
Az önce sahurda zeytin çatala gelmeyince garip dijital sesler çıkarttı. Babaannem digimon da olabilir, gen havuzu genişliyor.

Edit : tovbestuzubismillah demiş sorun yok.
sözlüğe fotoğraf paylaşanların genel özellikleri
merak edılen özelliklerdir. bır ınsan cıkıp neden boyle saçma sapan işlere kalkışır.
acaba bakkal recep abi görse ne der, komşumuz ayten abla görse hakkım da ne söyler demeyip salak salak fotograf paylaşan kızların amacı nedir?
evet bırı mantıklı bır açıklma yapsın. ozellıkle olgun abi ve ablalar.
ac dc dinleyen kiz
sözlükten soğuma sebebi olan yazar. bıktım harun abi/harun abla artık herneysen seni sol frame'de görmekten. allahın adını verdim vazgeç artık. mübarek ramazan ayında kendine sövdürmeden, beni de yazarlıktan etmeden terket sözlüğü.
babalar neden erken yatmamızı ister
çocuğun 24 yaşına gelmesine rağmen, babanın sürekli erken yat demesine karşılık isyankar soru cümlesidir.
neden ulan neden?
sanane amk.
bir capste okumuştum: karıma londrada toplantım var diye yalan söyleyecek yaştayım hala babam uyanık olduğumu görmesin diye uyuyor taklidi yapıyorum.
memurluktan istifa etmek
Düpedüz rahat batmasıdır.
ulan yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda,
ayda 2000-3000 maaş,sigorta,yemek vs her türlü hak,
cumartesi,pazar tatil,yıllık izin istediğin zaman .

böylelerinin bir tarafına rahat batıyor amk.yada bir güzel dayak istiyorlar.
on birinci nesil yazarların iq ortalaması
bir hakaret.

birinci nesil olarak üzerin de bulunan krediyi daha iyi harcayabilirsin. yok ben birinci nesilim, eskiden böylemiydi edebiyatı yapıp millete küfür ediceksen s.git.
özelde çalışan insan
pestili çıkan insandır. devlet acaba bu sömürü sistemine karşı ne tedbirler aldı? aldı mı? resmen kıyım var. Devlette göt büyütenler vs özelde sömürülenler. insanı iliklerine kadar sömüren bu sisteme nalet olsun orhan.
kürtlerle kavga ederken dikkat edilecekler
*Öncelikle sakın kavga etmeyin. 3 kişi sanırsın 6 kişi olurlar, kürtlere güven olmaz.

*Adam çağırma şekilleri farklıdır. Türkçe hiç değil. Onun için kavga edeceğin kürdün bağırdığını duyunca mümkün mertebe park gibi insanların bol bulunduğu yerlere kaçın.

*Tekrar söylüyorum kavga etmeyin, kavganın kötü bir şey olduğunu o bıçağı yedikten sonra anlıyor insan. Adamlar teke tek gelmedikleri gibi yanlarında bıçak taşıyorlar. Kahramanlık edeyim derken göğsünüze bıçağı yiyebilirsiniz. Kavganın sonrasını düşünün, ailenizi ve sevdiklerinizi düşünün. Sevdiklerinizi üzmeye hiç değmez. Senden çok annenin canı yanıyor.

*yerdeki taşlara dikkat edin her an kafanıza yiyebilirsiniz. Krav maga neyse kürt kavgası da odur.

*parmağınız kırıksa ve hala iyileşmediyse tekmelerinize güvenmeyin bir işe yaradığını görmedim. Ve tekme atacaksınız aletlere vurmak en mantıklısı.

*Ağızlarından salya aktığını gördüm serefsizlerin. Hepsi aç mk. üstünüze bulaşmasın.

*yanınızda değerli eşyalarınız varsa onlara elveda. Kavgadan kurtulamazsanız onlar da kurtulamaz.

*son olarak, sokakta hakem yok. siz düşseniz bile tekmeleye devam ediyorlar. Onun için alanınızı iyi koruyun ve kavganın başladığını anladığınız an ilk vuruşu siz yapın.

Kürtler korkaktır ama çoğalmasını da bilirler. Kürtlerde delikanlılık aramayın.

(bkz:
medeni vs kürt)
anneyle girilen diyaloglar
a:annem
b:ben

a:bakardi biliyor musun annemi ve babamı özledim ben.
b:kıyamam sana annem.
A:neden kurtardın beni? Kurtarmasaydın annemle babamın yanında olacaktım şimdi.
B:o nasıl söz ya?
A:sen beni kendin için kurtardın. Annesiz kalmaya dayanamayacağın için kurtardın. bencillik bu yaptığın.
B:kaç yıllık oğlunum ben, hiç mi tanımadın beni? Üst kattaki komşu da aynı duruma düşse koşturmaz mıyım onun için?
A:aynı şekilde hastalansa bu kadar koşturur muydun?
B:tabi koştururdum. O da bir insan senin gibi. Ayrıca senin yaptığın bencillik değil mi? Babamı, ablamı ve beni bırakmayı nasıl göze alabiliyorsun anneannemi ve dedemi özledin diye? Bu da bencillik bence.
A:hayır değil.
B:nasıl değil ya güldürme beni.
A:sen annenle babanı kaybetmedin, bilemezsin bu özlemi.
B:...
A:ne oldu sustun?
B:ben çocuklarım olunca bunu onlara yapamam, bencilliğin ağababası bu.
A:vadem mi dolmadı dersin?
B:allah bilir, kapatalım hadi bu konuyu.
donut
5 lira ise yine iyiymiş. en son 6.75 verdik biz.

başka ülkelerde millet simit niyetine yerken bizim burda lüks sayılıyo. tey allam.

edit: şaka maka 5 liraya nerde satıyolar lan söyleyin de ordan alalım, çok sayıda alınca fark ediyo. evde fil besliyoruz da biz.