yapışık kardeşler

yapışık kardeşler ayrıl da gel... sinemalarda.

1. gecenin şarkısı

Agnes obel - riverside.
    Morrissey - suedehead.

oral seks yaparken ağzından nefes veren kadın
(bkz: elektrik süpürgesi ile masturbasyon yapan adam)
sokak hayvanları
bana hicbir insanin eksikligini hissettirmeyen hayvanlar. siz varsaniz ne diye insan da olsun falan diyorum oynasirken.
bahce katinda yasadigim icin sokak kedileriyle iliskimi evden uzakta surdurmeye calisiyorum cunku bir gidip on geliyo bu namussuzlar. evde de kedim var, o yuzden pencere onlerinden taciz istemiyorum.
neyse 3 keredir bi kizla karsilasip doyuruyorum. oyle de aglak ve yavsak ki. bi de cok guzel. butun sokagi ciyaklamasiyla inletiyor hayvan. daha fazla dayanamadim ve gittim doyurdum yine, kaldirima oturdum, beni doya doya sevmesini izledim bir saati askin. yuzlerce kez tavaf etti. bi kopek geldi. sagimda kopek, solumda bu. arkadas olun, siz kardessiniz, ayrilin, hisss kavga yok'lu dakkalar. medeniyet asilayamadim guzelciklerime. ama ayri ayri sevistik. cok sevistik.
karı kız için türkçü takılan tip
Salaktır. Solculuktan daha çok kız çıktığını bilmez.
lan diyen kız iticiliği
http://galeri.uludagsozluk.com/r/729406/+
ev arkadaşıyla sevgili olmak
http://galeri.uludagsozluk.com/r/729154/+ herkesi tekrar düşünmeye davet ediyorum efendim.
güneşe uzay mekiği indirecek olan ilk ülke
(bkz: rasim abi makina eridi gelin bizi alın)
güneşe uzay mekiği indirecek olan ilk ülke
(bkz: rasim abi makina eridi gelin bizi alın)
türkiye kupası
yıllardır dedik, statü bok gibi. şunu değiştirin, heyecan katın.
şimdi 5'er maç bitti gruplarda heyecan olacak 2 veya 4 maç kaldı. yani 1 veya 2 grupta durumlar karışık, geri kalan hepsinde neredeyse ilk 2 belli gibi.
oysa alt lig takımlarını sezon başında eşleştir ve 24 takıma düşene kadar eleminasyon ile oynat. sonra geçen sene süper ligde ilk 8'e giren takımları da bunlara kat, etti mi 32. çek kurayı karışık tek maç usülü. ilk takım ev sahibi diğeri deplasman.
hem de her oynanan sezon için süper ligdeki hedefsiz takımlara ilk 8'e girme hedefi vermiş olursun seneye oynanacak kupa için, böylece adam 10/11/12 ci sıralarda ise ligi salmaz, maçlarını salmaz. seneye kupa da varım, olmalıyım der.
akabinde ve detayında oynat tek maç eleme olsun bitsin. 4 takım eleyen finale gelsin.
büyük küçük ayrımı yapma kim kime denk gelirse. belki büyükler birbirini ısırır da küçüklere de bir final şansı, sürpriz bir kupa şansı doğurur.
yoksa bu statü ile zaten hiç bir küçük takımın final yapma şansı yok.

edit: düzeltme yapıldı.
birinci nesil
bazen yıllar sonra geri dönen sözlük yazarlarıdır... *
son girdiği entryler listemdeki son entrymin tarihi 29.11.2009'muş efendim... (#6634881)
görenin 5 saniyede aşık olduğu ibretlik yüz
Yarım saatir korkunç bir şey çıkacak diye tüm önlemleri aldım amk.
kadınların kaşlarının gözükmesinin günah olması
komple kadını yasaklayın, rahat ederiz kardeş.
sende nazar var diyen doktor
+sana bi nazar boncuğu yazıyorum.

-teşekkürler.

+al, bu da nazar duası. sabah, öğle, akşam. abdest alıp oku.

-tamam teşekkür ederim doktor bey.

+şu nalı da al sen, kapı eşiğine koyarsın.

-tamam teşekkürler.

+sakın giderken merdivenin altından falan geçme he.

-tamam geçmem.

+kara kedilerle göz göze de gelme.

-anlıyorum sizi doktor bey.

+13 ile ilgili herhangi bir şeye bulaşma. otobüs hattına bile.

-doktor bey amınıza koyarım susun.

+...

-oh be! allah allaaah kafamı siktin sabahtan beri.

+tamam özür dilerim ama sen yine de geceleri tırnaklarını falan ke...

-ya siktir git!
dilek öcalan
kürtlerin eşek sevdasının haklı nedeni.