1. yazarların şu an dinlediği şarkılar

  https://www.youtube.com/watch?v=vAuM2V2_XO4 +
  her dinlediğimde suskunlar dizisi gelir aklıma. o dizi de ne etkilemişti be.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 • Özel üniversitede okumanın birilerine niye battığını anlamadığım başlık. %100 burslu okudum ve paralı okuyup benden başarılı birçok arkadaşım vardı. Sırf öss-ygs-lys gibi sikimsonik sınavlarda belli bir puanı yapamamak neden bazı meslek dallarında okumaya engel olsun ki? Adamın parası var bastırıyor okuyor. Evet bazılarının okumakta falan gözü yok. Ama özel okulda parasıyla hava atmaktan başka bir meziyeti olmayan bazı piçlerin, olmayan parasıyla hava atma derdine düşmüş versiyonları da devlet üniversitelerinde var abi. Piçlik parayla değil yani.
 • Beyler lütfen.

  Sözlük formatına edit:

  10 açık oy-tanışma faslı

  20 açık oy-çay içelim

  30 açık oy-sevgililik

  40 açık oy-söz kesimi

  50 açık oy-nişan

  80 açık oy-kına

  100 açık oy-düğün
 • Bu durum için "ergenliktir" diyenler ergen, "vicdansızlıktır" diyenler vicdansız lan. Aha tespit.

  Dizilerdeki tikiler gibi "çık odamdaan!" diye çemkiren aklıyarımların olayı anneyi sevmemek mi size göre?

  Bu çok başka bir şeydir, acı bir şeydir, kabullenilemeyen, eksik hissettiren bir şeydir. Her boka atar yapan ya da "ben sevmiyorum bu kadını ya" diyen herkesin yaşadığı türden bir şey değildir.

  Ahkam kesmek ne kadar kolay be.
  "anne bu, sevilmez mi?"
  Her anne sevilmez arkadaş.
  jimmypop
  2 saat önce
  ... 11  :)   :( 
 • resmen deepthroat yapmış putin e. yuh bu kadar yalanır mı lan. oğlum bu çeçenler değil miydi ruslara kök söktürenler? ruslar değil mi ülkemizdeki çeçenleri bulup öldürenler? ama kadirov gibi bir kuklanın arkasında durmaz çeçenler türkiye ye karşı. akıl mantık bunu gerektiriyor.
 • çok ayıp eden kızdır. sabahların o kasvetli, o iç karartan havasını bir anda dağıtabilir halbuki "günaydıııın" mesajı. ve bana da gelmemiştir, içim acıyordur, kan ağlıyorumdur.

  lanet olsun size, bana günaydın mesajı atmayan kızlara. *
  günaydın eyy uludağ sözlük sakinleri.
 • Genelde "Bir, bilemedin iki ay kadar yapıp, az biraz form tuttuktan sonra bırakırım." denilerek başlanan; ancak bırakılması neredeyse hiçbir şekilde mümkün olmayandır. Sigara gibi bir şeydir diyebiliriz.
 • Soysuzlar ne kadar havlarsa havlasın, şehittir.

  Bıçaklayıpta gelen ambulansın önünü kesip kan kaybından şehit olmasına sebep oldunuz ya.. Kinimizde boğulacaksınız. Suruçta, ankarada olduğu gibi.. Gebereceksiniz..
 • "yılbaşı sepetlerinin içinde tütün mamullerinin ve alkollü içkilerin bulunması yasaklanmış. e onları çıkardın mı zaten ramazan kolisi oluyor."
 • bu topraklar için ödenen bedel yeterlidir.

  ama ülke denen şeyin hükümetten ibaret olduğunu sanan çeyrek adamlar atalarının uğruna kan döktüğü bu cennet vatana dil uzatmaktan çekinmezler.
 • lan nasıl anlatmaya başlanır pek bilmiyorum ama, o zamanlar lise 3 e falan gidiyodum, yaklaşık 5 yıl geçti üzerinden. teneffüste arkadaşlar bahçede otururken çağırdılar, gittim ve o anda daha önce hiç olmadığı kadar mutlu oldum. neden bilmiyorum.ilk görüşte aşkın varlığına o gün inanmıştım resmen.neyse... tanıştık falan kız okula yeni gelmiş. muhabbet etmeye başladık ama nası desem sanki daha önceden tanışıklığımız var gibi. birbirimıze bişeyler anlatıyoz falan. arkadaşlar aklımızda bile değil sadece biz varız sanki orda. daha sonra teneffüslerde karşılasınca kantine gider otururduk. gel zaman git zaman sevgili olduk. teklif etme falan cinsinden hiçbişey olmadı. telefonlar alınmış. aşk sözleri üstü kapalı iğneleme cinsinden söylenmiş. ve sevgili oldugumuzu kabullendiğimiz günü hiç unutmam. 7 haziran saat 17:58. o kadar mutluyduk ki lan anlatamıyorum. cafeye gider otururduk tavla oynardık ama oyun zarları birbirimizin zarları elinden almaya çalışmasıyla geçerdi. o kadar masum severdik. fazla sürmedi bir hafta sonra mesaj atmamaya başladı. sebebini kavrayamamıştım ilk başlarda. (okuyan varsa anlatim ?).
  efrahadam
  9 saat önce
  ... 2  :)   :(