#ne

• 1. HAFTA

1.GÜN
    Düsunme biciminizdeki minicik bir degisiklik, yaşaminizda cok buyuk degisikliklere sebep olabilir. Seni sevmeye kararliyim
    Sevgi, var olan en guclu iyilestiricidir.
    ________
    2.GÜN
    ulku, seni seviyorum. Seni gercekten ve gercekten seviyorum. Ben guzelim, ben muhteşemim. Ben sevilmesi kolay biriyim. Bu gezegende hepimiz bir neftet halkasi ya da bir sevgi ve iyileşme halkasi icinde olabiliriz. Ben sevgi halkasi icinde olmayi seciyorum.
    _______
    3.GÜN
    Kendimizi sevmenin en iyi yolu, geçmisten gelen tum negatif mesajlari serbest birakmak ve şimdiki ani yaşamaktir. Geçmisten gelen tum negatif mesajlari serbest birakiyorum. Ben, icinde bulundugum ani yasiyorum.
    "Kendime ne soylersem soyleyeyim, bunu sevgiyle soyleyecegim"
    Ben zekiyim. Ben zannettigimden cok daha akilliyim. Ben kafasinda bir sürü yaratici fikirler olan bir dahiyim. Ben muhtesem bir insanim. Sevilmeye degerim.
    ##Sevgi, gelmiş geçmis en guçlu iyilestiricidir. Birakin vucudunuzun her yerini yikasin. Sevgi sizsiniz. Bu zaten boyle.
    DELi OLUN AMA SiNSi OLMAYIN
    _______
    4.GÜN
    Gecmisten kurtulmak !
    Azat etmeye niyetliyim. Suclukuk duygusunu serbest birakiyorum. Affetmeye hazirim. Eski sınırlamalari ve inançlari azat ediyorum. Hepsinden kurtuluyorum ve huzur icindeyim.
    Iyilesmek herkes icin baska bir anlam ifade eder. Bazilarimizin vucutlarinin iyilesmeye ihtiyaci varken, bazilarimizin kalplerinin, bazilarimizin da zihinlerinin iyileşmeye ihtiyaci olur.
    _______
    5.GÜN
    Her turlu koşul icin tamamen yeterli biriuim.
    #kendimi iyi hissetmeyi seciyorum.
    #kendi yasantim icin degerliyim.
    #ayaklarimin uzerinde durabiliyorum.
    #ne çok. azim ne de cok fazla ve kendimi hic kimseye kanitlamak zorunda degilim.
    Kendimi seviyor ve onayliyorum.
    _______
    6.GÜN
    Bugün yargilamamayi, kişisel eleştiri alişkanliklarimi kirmayi ve kendi moralimi bozmaya ihtiyaç duymadan ilerlemeyi ogreniyorum.
    #benim fikirlerim degerlidir. Kendimi eleştirme ihtiyacimi serbest birakiyorum. Diğerlerini eleştirme ihtiyacimi serbest birakiyorum.
    #kendimi oldugum gibi seviyor ve kabul ediyorum.
    #icimdeki çocugu dans ederken hayal ediyorum.
    _______
    7.GÜN
    Ayna calismasi ile bu hafta kendimi sevmiş olmami kutluyorum. Artik yeni bir farkindalik alanina geçiyor ve burada kendimi cok daha farkli gormeyi arzu ediyorum.
    Azat etmeye niyetliyim. Ben sevilmeye degerim. Oldugum gibi zaten mukemmelim.
    Tüm tecrubelerim benim icin dogrudur.
    ## bu gezegendeki en son kapidan bile gecsem, bu aslinda son degildir. Aslinda yeni bir maceranin baslangicidir. Degisikligi tecrube etmenin sorun olmadigina inaniyorum !
  • şikayet et
  • 39750045
  • güncel Önemli Başlıklar