6

#evet

 • her evet bir vatan evladına giden PKK kurşunu. patlayan ışid bombası. 80 tırcı rehin alındığında serbest kalması için verilen silahlar mühimmatlar bizim askerimize dönmeye devam edecek bu yüzden #evet demek lazım. evet diyelim ki daha çok şehit olsun terör daha çok amimiza koysun. asgari ücret Polonya'nın bile altında olsun.
  adanali
  2104 - 3 gün önce
  ... 7  :)  2  :( 
 • david rockefeller hiç şüphesiz hepinizin bildiği gibi en büyük hayırcı idi, öldüğüne göre referandumda hayırı destekleyecek kimse kalmadı demektir, böylece cumhurbaşkanlığı sisteminin önünde engel kalmamış oldu. pekaka daeş, ışid, esed, humeyni, el kaide, hamas, ingiltere kralı riçırt, rahmetli başkan kenedi baken bavuer taçsız kıral pele, kaleci mayer biricit bardo ve fenerbahçeli cemil, bütün bu hayırcılar öldüğüne göre. şimdi #evet vakti!
  adanali
  150 - 6 gün önce
  ...  :)  2  :( 
 • amerika da olabilir eş adayım.

  sen bir #evet de yeterki ^-^

  bir yazar ama en tatlısından.*
  marshmeow
  1095 - 8 gün önce
  ... 3  :)  1  :( 
 • tayyip erdoğan'a güveniyorum,

  bu kadar iftira ve komplolara rağmen ayakta durabilmesinin bu ülkeye bir mükafat olduğunu düşünüyorum.

  bunun için #evet.
  atechso
  130 - 9 gün önce
  ...  :)  6  :( 
 • başkomutanımız yarın çanakale ye geleceği için güvenlik nedeni ile yapılmış uygulamayar olabilir.

  yetmez ama #evet diyoruz. yallah.

  lapseki den bildiriyorum.
  atechso
  154 - 9 gün önce
  ...  :)  2  :( 
 • fetö ve yandaşlarlarının yaptığı algı operasyonudur. madem böyle kanıtlı bir belge var über savcı bharara neden şimdiye kadar yayınlamadı. müminler.

  geçeceksiniz bunları artık kimse yemiyor bunları, bunlara tek inanan mal bulmuş mağribi gibi her gördüğünün üstüne atlayan hayırcı lar.

  baktılar #evet ler, hayırların önünde dört nala gidiyor.

  rizi zirrib ismin gikçik i içyizilli milyin dilir virmiş. diyorlar.

  geçin bunları efendiler. yallah.
  atechso
  666 - 10 gün önce
  ... 4  :)  9  :( 
 • Beni ne kadar çok sevdiginizi biliyorum fanlarim bunlar itleriyle köpekleriyle saldırsalar da bizi hiçbir şey yildiramaz.

  Bunlar yalan söylüyorlar kararımız net oyumuz #Evet.

  inanin bunların derdi başka bakın eşek ölür kalır,semeri insan ölür kalır eseri.
  ateistbayan
  138 - 10 gün önce
  ... 1  :)   :( 
 • özet olarak güçlü bir türkiye için #evet diyor.

  Freud bile görmüş zamamında. müminler.
  atechso
  223 - 11 gün önce
  ... 1  :)  5  :( 
 • nihat doğan

  4316.
 • vatansever #evet çi kardeşimizdir.

  allah yar ve yardımcısı olsun inşallah. amin.
  atechso
  113 - 13 gün önce
  ... 1  :)  6  :( 
 • mavi marmara yola çıkarken izin veren başbakan ve o izinden haberi olmayan cumhurbaşkanı sebebi ile ülkemiz israil ile olan ilişkilerde düştüğü durumdur.

  oysa ikisi de aynı kişi olsa böyle mi olurdu. işte tam bu sebepten #evet demek üzereydim ki... bir baktım ikiside aynı kişiymiş ya la.

  hiç utanılmıyor yalnız. haklı olmanın verdiği bir gurur bile söz konusu.

  sessiz yığınların sesi olurken ses kısılıverir sanıyor insan ancak namümkün.

  daha gürleşen ve vakur bir halde çıkıyor o ses yığını.

  bunu büyük resmi gören seçmenlerinin dışında anlayacak bir güruh olmaması sebebi ile kendimi ezik hissediyorum.

  dombra şarkısını dinleyin fonda bu konuşmalar ile arkadaşlar.

  hani hollanda ile almanya ile yaşanan gerilime milli duygular sebebi ile sahip çıkmak istiyor insan ama bunları izleyince tezgahı çok iyi hatırlıyor insan.

  alın bunu da mavi marmarada öldürülüp aylarca komada kalan uğur süleyman söyletmez in evinde seçim öncesi kuran okuyup medyaya sevis eden reisinizle gurur duyarken izleyin.
  http://video.uludagsozluk.com/v/mavi-marmara-mağdurlarının-aihm-e-başvurması-167785/

  tiyansan
  136 - 13 gün önce
  ... 4  :)   :( 
 • çünkü ülkenin amına koyup kandırılınca bonuslarını alabilmenin tek yolu ota boka evet demek. mühür basacaksan evet, sakso çekeceksen evet. canın sıkılınca seninle aynı fikirde olmayanları terörist ilan edebilmen için evet. senin sınırların içinde onlarca canlı bomba saldırısı yapmış yılbaşı gecesi bir mekanı tarayan adamın mensup olduğu örgüte silah yardımı yapan bunu ifşa edenleri hain diye mimleyen bir türkiye için #evet . tabi bu son yazdığım can dündar'ın orospu çocuğu olduğunu değiştirmiyor. ama bozuk saat bile günde 2 defa doğru zamanı gösterir.
  adanali
  230 - 16 gün önce
  ...  :)   :( 
 • mustafa kemal akıllı ve vatansever bi adamdı.

  kesinlikle #evet derdi.
  atechso
  271 - 20 gün önce
  ... 1  :)  2  :( 
 • bugün yaşayor olsaydı başkanlık sistemi için #evet derdi. açık ve net.
  atechso
  216 - 20 gün önce
  ... 2  :)  5  :( 
 • Eniştemle aynı isim ve soy ismine sahip akp milletvekilidir.

  #evet, buralar değerlendirilebilir.
  catlak margrit
  4405 - 20 gün önce
  ... 5  :)   :( 
 • Vatansever herkesin yapmasi gereken eylemdir.

  #evet.
  atechso
  114 - 21 gün önce
  ...  :)  5  :( 
 • Tam bağımsız ve güçlü bir Türkiye için . #Evet . (bkz: hassiktirlanordan)
  kaihiwatari
  114 - 34 gün önce
  ...  :)   :( 
 • asil simdiki sistem diktaya yakin yeni sistem milli egemenlik ve katilimci demokrasi milletten ve demokrasiden bu kadar korkmayin nihayetinde ne olacagina millet karar verecek simdiden sonuclari hazmetmeye calisin bence biz ne konussak bos ama kendinizi hazirlayin hazimsizlik yasamayin sonra isin sonunda katilimci demokrasinin nimetlerinden sizde faydalanacaksiniz cunku bir ust lige cikiyoruz dunyada bu sistemle...isin sonunda ne kadar demokrat olacaginizi sonuclara tahammulunuze bakarak beraber gorecegiz ki #evet sonucuna kendinizi simdiden hazirlayin
  isminiunutanadam
  619 - 41 gün önce
  ...  :)  2  :( 
 • Basinda türkiyenin 1923 ruhuyla devamı mümkün değildir başlığıyla yapılan algı operasyonudur provakasyonu yapan malum tuvalet kağıdı basını

  bahçeli diyor ki bu şartlar altında 1923 ruhu mümkün değildir. başkanlık gelirse 1923 ruhu devam eder diyor başkanlık gelmezse 1923 ruhu tehlikede diyor okuduğunu anlama özürlü algı yönetimine balıklama atlayan insan çok bu sözlükte bakın bahçeli aslında ne demiş

  bahceli diyorki 1923 ruhunu yakalamak ve devam ettirmek için baskanliga gecmeliyiz

  aynen alıntılıyorum

  küresel siyasetin nabzı türkiye’de atmaktadır. bölgesel denge arayışlarının ağırlık merkezi türkiye’dir. altını kalın olarak çiziyor ve diyorum ki, bu kadar sorun içinde, devlet güçlü olmadığı, seri kararlar alamadığı, yönetimde fiili-hukuki karmaşa sürdüğü müddetçe türkiye cumhuriyeti’nin 1923 ruhuyla devamı bu şartlar altında mümkün görülmemektedir.

  http://www.hurriyet.com.t...nda-mumkun-degil-40363614

  peki şartlar nedir bu sartlarda 1923 ruhu neden tehlikede ve 1923 ruhu neden baskanlikla devam eder baskanlik gelmezse 1923 ruhu tehlikeye girer

  ey vatansever kardeşimtabi vatansevrsen söyleceklerime kulak ver...başkanlik sisteminde hdp nin bir işlevi kalacak mi? olaya böyle bak. mevcut sistemde bir koalisyon olsa hdp kilit parti olacak, yeri gelecek meclisi kitleyecek yeri gelecek taleplerde bulunacak, yeri gelecek tek taraflı özerklik ilan etmeye çalışcak, kalkışma hareketlerini desteleyecek.... bunları yakın zmanda yaşamadık mı? akp tek başına iktidar için yeterli oyu alamadığında koalsiyon olacağı düşünüldüğü bir durumda hdp bunu fırsat bildi resmen sistemi kitledi, güneydoğuda olaylar çıktı, cizrede tek taraflı özerklik ilan ettiler, bağımsız kantonlar kurmaya kalktılar... şimdi sorarım size başkanlık gelirse hdp bölücülük yaparak başkan çıkarabilir mi? elbette çıkaramaz. işte bu yüzden hem hdp hem pkk hayır diyor. çünkü başakanlık geldiğinde mevcut siyasetleriyle başkan çıkaramayacaklarını biliyorlar .yine başkanlık gelirse hdp doğu ve güneydoğuda insanların evlerini işyerlerini kundaklayıp çocuklarını kaçırmakla tehtit ederek hdp ye oy vermelerini sağlamak için baskı kuramayacak. o bölge halkı da rahatlayıp hdp dışındaki partilere de yönelebilecek...az aklınızı kullanın şu pkklı cemil bayık kadar hdplilier kadar da mı aklınız yok. adam kendince hayır demekte haklı çünkü mevcut sistemde koalisyon ortağı olma hayali kuruyor...düşünsenize akletsenize koalisyon olduğunu ve bu hdp nin iç işleri bakanlığını falan talep edip aldığını allah korusun devletin beli o zaman bükülür... başkanlık sistemi geldiğinde hdp bölücülük yaparsa koalisyon olayı bittiğinden hiçbir geçerlilği ve fonksiyonu kalmayacağını biliyor... silinip gidecek.....bahçeli bunu bildiğinden #evet diyor sizde pkkya alet olmayın vatan için millet için devletimizin bekası için #evet deyin manipulasyonlara kanmayın....

  bahcelinin yolundan ayrilma

  http://video.uludagsozluk.com/v/başkanlığa-hayır-demek-faşizme-evet-demektir-165394/

  isminiunutanadam
  889 - 42 gün önce
  ...  :)  9  :( 
 • Advertisement Advertisement
  Advertisement