bugün

demet akalın

6 yıllık mankenlikten sonra şarkıcılığa geçiş yapmış insan bozması.

ben ki, hayatımda demet akalın kadar basit, edepsiz, ne dediğini bilmeyen, samimiyetsiz, soğuk bi insan daha görmedim. kadın dediğin biraz oturaklı olur, hanım olur, nerde ne diyeceğini, nasıl davranacağını bilir. zarif olur bi de, kibar, narin...

vasat bile sayılamaz benim nazarımda. buna rağmen bu kadın nasıl koca buluyo anlamak mümkün değil la. demet akalın'ının da talibi çıkabiliyosa ben evde kalmam arkadaş. o kadddar!

şahsen bi erkek olsa anca demet gibin olurdu dedirtiyo kimi zaman. aşırı tepkiler, kaba saba haller, argovari bi konuşma tarzı vesair.. yok hocam. hoş değil ama boş bi insan. bomboş. boş küme gibin aynı.

bi insanın hiç mi güzel bi yönü, iyi bi huyu olmaz? demet akalından bahsediyosak olmaz canım. olmamış o da zaten. geçen zaman armutları dahi olgunlaştırırken demet'e dokunmamış bile... yazık.

hee! unutmadan; birkaç arkadaş demiş ki '' kadını beğenmiyosunuz ama her yerde şarkıları çalınıyo, eğleniyos olm biz, kopuyos'' güzel söylüyo karı. elleşmeyin.''

vallahi şekerim o şarkıları da, bu kadını da ancak siz ve sizin gibiler dinler. nokta
güncel Önemli Başlıklar