bugün

kryon

kryon aşkım, güzelim, bebişim... her nasılsa kendine pek çok takipçi bulmuşsun. gerçi insanları bu tarz yöntemlerle kandırmak en kolayı. olayın, söylemin nedir diye merak ettim. sevdiğim saydığım kimselerin tavsiyesi ile okumaya başladım. gördüm ki: senin bizim siyasetçilerimizden hiçbir farkın yokmuş dostum. nabza göre şerbet veren, bir söylediğine, üç sayfa sonra tezat düşecek şeylerden bahsetmişsin. yeminle çıkar şu üzerindekileri ne söylediğin anlaşılmıyor. kafan mı iyi adamım? kendinle bunca çelişirken yine de sana inananlar çıkabiliyor, bu da bir meziyettir. senden ricam çek git, bas git... zaten insanlık bir sürü zottirik saçma doğu felsefesi sayesinde ebedi bir azaba baş aşağı çakılmak arefesinde, gel birazda insanların kafasını sen karıştır. efendi gibi çıkıp söyleseydin ben ruh felan değilim, cinni özellikeleri olan bir varlığım diye, delikanlı derdim. yok ama kıvırdıkça kıvırmışsın. seninle ilgili tek kesin şey yokluğundur. eğer varsan gelip beni çarparsın oğlum, çarpmazsan da topsun.