bugün

grand theft auto 2

Birebir yaşanmıştır:
Arkadaşım çıktığı gün PS2 almıştı.Ben evde daha yeni modası geçmeye başlamış PS1'imde GTA 2 oynayıp tarifsiz şekilde eğleniyordum.Görevler su gibi geçiliyor,hikaye öğreniliyor,vince araba götürülüyor,ardından Görünmezlik,Ölümsüzlük,Elektrik Yumruk,Çift Hasar gibi vincin arkasından çıkan ödüller toplanıyordu.
Bir gün arkadaş beni evine çağırdı.Önce bir NBA Live,ardından Spider-Man the movie oynadık.Sıra Assoliste gelmişti.Arkadaş PS2'ye GTA 3 taktı,oyun açılınca kontrolörü şaşırmış olan benim elime tutuşturdu.Biraz tuşları öğrendikten sonra GTA3 oynamaya başladım.Hiç görev yapmadım,hiç adaları gezmedim ama o GTA 3 oynadığım kısacık süre beni çarpmaya yetip artmıştı.Şok içinde eve geldim.Arkadaşımın ne kadar ballı olduğunu düşünürken PS1'ime GTA2 Cd'sini taktım.Biraz oynadım,bir iki görev yaptım ama olmuyordu.Bir şeyler değil çok şeyler eksikti artık.Geri dönemeyeceğim bir yola ilk adımımı atmıştım.Bir daha hiç GTA2 oynayamadım.
Şimdi mi?Şimdi PS2'mde GTA 3,Gta VC,GTA SA,GTA LCS gibi oyunları bitirmenin keyfini yaşıyorum.Dert,tasa yok.
güncel Önemli Başlıklar