bugün

aykut erdoğdu nun seyit rıza nın sözünü paylaşması

seyit rıza cahil teröristin tekiydi.

mahkeme tutanakları, ifadeleri o'nun cahilliğini doğrular.

bundan yıllar yıllar önce çok saygın bir büyüğüm olan bir alevi dedesi ile dersim isyanını ve seyit rıza'yı konuştum.

o zamanlar hatırlarsınız tayyip erdoğan meclis kürsüsünden dersim katliamı anması yapıyordu. hdpkk'lılar da tayyip erdoğan'a alkış tutuyordu.

işte bu hain terörist köpek seyit rıza o günlerde çokça konuşulmaya başlanmıştı.
ben de bu meselenin aslını en yetkili ağızdan, üçler, yediler, kırklardan, hünkar hace bektaş veli soyundan gelen alevi dedesine danıştım (kendisi vefat etti, ruhu şad olsun).

bana "seyit rıza ve avanesi bizden değildir, düşkündür" dedi.
ve o'nun derviş cemal ocağı postnişini pir buda dede tarafından düşkün ilan edildiğini anlattı.

ben de daha önce defaaten yazdığım gibi, dün bunu geniş kapsamlı yazdım;
(bkz: seyit rıza nın düşkün olması/#44680419)

sevgili arkadaşlar, vatanımıza kast edenler bunu şeyh sait ile, seyit rıza ile başaramadılar.
ama aradan geçen süreç içinde angaje ettikleri bu köpekleri halkın bir kısmına "kahraman" olarak göstermeyi başardılar.

onlara ait olmayan sözleri, onlara ait olmayan hikayeleri onlara aitmiş gibi empoze ettiler.

işte bu başlığa konu olan "Ben sizin iftiralarınızla baş edemedim bu bana dert oldu… Ben de size boyun eğmedim bu da size dert olsun" sözleri de, aslında seyit rıza tarafından söylenmemiş, ama o söylemiş gibi propaganda yoluyla yayılmış sözlerdir.

dediğim gibi, ben bu bilgileri birinci ağızdan duydum, dinledim.

seyit rıza denilen terörist, böyle edebi sözler sarf edecek olgunlukta, bu sözleri söyleyecek mantıkta biri değildi. bu sözler ve daha pek çok anlatı, seyit rıza ve onun gibileri piyasaya sürenlerin silah yoluyla başaramadıklarını yalan ve algı yoluyla başarma çabasıdır.

bu sözlere dair bir kaynak yoktur.
bir belge yoktur.
seyit rıza'da bu sözleri söyleyecek kapasite yoktur.

ovacık dağlarında yanındaki teröristlerle it gibi kıskıvrak yakalanan hain, türk devletinin adalet makamı ile tanışana kadar geçen süre içinde çenesi titreyerek yalvarmak ve af dilemekten başka bir şey diyememiştir.

şüphesiz ki tatlı su solcuları bunları bilmez.
tıpkı aykut erdoğdu'nun bilmediği gibi.

yıllardır ingiliz gizli servisinin yaydığı yalanları efsaneleştirip kült haline getirmişlerdir.

türk devleti bütün bu olanları derin hafızasında not etmekte, gerçek türkmen alevi kardeşlerimiz ile, alevi gibi görünüp vatana ihanet edenleri ve onların dolmuşuna gelerek alevicilik oynayanları ayırt etmektedir. bundan hiç şüpheniz olmasın...

bir gün elbet, ya devlet başa ya kuzgun leşe diyeceğimiz kıyam günleri gelecektir...
güncel Önemli Başlıklar