bugün

gittigidiyor da 4500 tl ye satılan atatürk kitabı

--spoiler--
enayiler olduğu sürece çakallar dürtmeye devam edecek.
--spoiler--

--spoiler--
81 vilayetten ve kıbrıs'tan getirilmiş mürekkep ve kağıtlardan imal edilmiş, hemen sipariş ettim, gelir gelmez de sahte bakire kanıyla yazılmış diyerek iade edeceğim.
--spoiler--

--spoiler--
aşırı pahalıdır. ulan atatürk’ ün kendi yazdığı kitaplar o fiyata satılmıyor be ayıp.
--spoiler--

bir kaç "dehşet" li yorumların ışığında "kitap cahillerine" konunun açıklaması: muhterem zevat hayatınız da bedava dağıtılan ders kitapları dışında kitap almadığınız için kitapların "tür"lerinden bihabersiniz.
etikete bakıp aboovvv çekip "giydirmek" kitap seviyenizin ifşasıdır..
siz hiç "kolleksiyon kitap diye bir şey duydunuz mu?
yada "nadir kitap". denilen bir kitap türü...hiç sanmıyorum.
şu anda internettesin... gir google emmiye yaz "kolleksiyon kitap". tamı tamına 30.500.000 sonuç bulursunuz. "kolleksiyon kitap fiyat" ları yaz. 21.300.000 sonuç bulursun...
kısacası kolleksiyonerler için özel malzelerle hazırlanan bu kitaplar özeldir ve pahalıdır.
örneğin yılmaz özdilin "özel kolleksiyon kitabı"4.500 tl iken, 1. hamur baskısını 17.5 tl ye aldım okudum... 50 tl üzeri alışveriş le 3 adet kitap aldığım içinde kargo bedavaya geldi. yani kargo şirkettendi...
örneğin "tarihte türkiye haritaları" kolleksiyon kitap 2150 tl.
https://www.idefix.com/Ki...rb94jZKN2PbxoCcM4QAvD_BwE

kısacası sap' la samanı birbirine eşekler bile karıştırmıyor... siz de karıştırmayın...

not: ama hepimiz çok iyi biliyoruz ki sizin bu başlıkla ve başlık altı yorumlarınızda "taşıdığınız niyet" üzüm yemek değil.. derdiniz atatürk... derdiniz laik demokratik türkiye cumhuriyeti. az delikanlı olun la ne kaybedersiniz sayın zevat...