bugün

galatasaray

teknik direktörü olmayan takım. hayır bunu geçtim bir de üstüne geçen sezon kurtulmak için dua ettiğimiz adamı* teknik danışmanlığa getiriyorlar lan nasıl bir mantık bu anlamıyorum ben. kalli kim? skibbe kim? bilmem kaç milyon euroluk takımın başında duracak adam mı lan bunlar? skibbe'nin arkasındalarmış, galatasaray'a bu şekilde teknik direktör değiştirmek yakışmazmış. neyi yakışmaz mnıskim? skibbe çok mu yakışıyor galatasaray'a? 'tazminat ödememek için adamı gönderemiyoruz, adam da yüzsüz tazminat almak için istifa etmiyor' falan demiyorlarda haftalardır "skibbe'nin arkasındayız" diyorlar. şampiyonlar liginden elendik, beraberliğe "iyi sonuç" deniliyor, fenerbahçe'den 4 yedik, ligde her hafta düşme hattına yaklaşıyoruz, sikik bir taktiğe kapılmış gidiyoruz ama müdahele eden yok. bir teknik direktörün götüne tekmeyi vurmak için daha ne olması gerekir? tottenham'a teknik direktör yollamak yakışıyor da galatasaray'a mı yakışmıyor? tottenham teknik direktör değiştirdi de daha mı kötü oldu? bir bakın araştırın mnıskim neyin inadı lan bu? ayrıca teknik direktöre siktir çekmenin ne gibi bir ayıbı var onu da anlamış değilim. gönderin şu herifleri bu takımdan.