bugün

çapkın dizisinden etkilenip çapkın olmaya çalışmak

10-11 yaşlarında, kısa boylu ve kilolu, yanakları etli etli saçları amerikan traşlı sürekli gülen ve ananesi ile dizi izleyen turkuaz haykiris'in ilk çapkınlık deneyiminde çuvallamasi ile son bulan çalışmalar/çabalamalardır.
Shshshs. Kendime özel başlık açmışım gibi oldu ama shshs neyse tanım içeriyor. Komiklik yapcam bu gece toplaşın.

Çapkın diye bir dizi var çok güzel, başrolde Okan Yalabık var, her kızı güzel sözlerle etkileyici bakışlarla ufak oyunlarla etkileyip paralarını yiyor sjsjsj.

Gözümde şimşekler çaktı tabi:d
Düşünsene bir kız her gün bana kantinde patates ekmek ısmarlayacak Allah'ım bu bir cennetü ala.

Ama önce kendime iki yakın kanki iki de düşman seçmem lazım, kankiler tamam düşmanım zaten hazir, öğretmenin oğlu Cem ve kankisi arda.

Kızı bulmam lazım, zengin ve güzel olmalı. Sevda.

Planı kurdum kafamda bir hafta boyunca kızın montunun cebine şiir koyup hafta son dersinde konuscam.
Cayır cayır yakicam onu. Saçları yaptım güzel şiiri yazdım.
Zekiyim tabi kendi el yazım çok güzel, hemen anlaşılır diye montlari astığımız yerde oturan tembel orospu çocuğu cihanın yazısını taklit ettim.

Götürdüm kendi montumdan bişi alıyormuş gibi yapıp montun cebine attım yazıyı.

Tüm gün evde heyecandan duramadim. Ertesi gün sınıfa bir gittim bağrış çağrış. Kim yazdı bunu kim koydu montuma, kimse söylesin söyle böyle.

Allah'ım korkudan altıma sıçıcam. Bir şeyler yapmam lazım ihale bana kalmamalı bir şeyler yapmam lazim. Gittim hemen sevda noldu dedim? Anlat bakiiim. Böyle böyle anlattı, e yazıya bakalım herkes açsın defterini karşılaştıralim kiminse ortaya çıkar dedim.

Cihan sen burada oturuyorsun görmedin mi kim koydu gormussundur filan dedim shshs:d yok dedi.

Açsana defterini dedim, açtı.
Sevda aynı yazı degil mi bu?
Aaaa aynı yazı
Sen mi yazdin lan bunu şerefsiz shshshs
Üç beş kendini kanıtlamak isteyen erkek usustuk cihanın tepeye shshsh
Başladım vurmaya itmeye kakmaya ajsjhs

Neyse sözlük:d

O gün bir anladım benden çapkın olmayacağını 25 yaşındayım hala aksini düşünmem shshs