bugün

yks

Sınava yaklaşık 20 gün gibi bir zaman var, ders çalışamıyorum, tüm enerjim ve gücüm birkaç ay öncesinde bitti, eminim çoğu kişi böyle, ama çok emek verdim, emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum, hedefim belli ama buraya yazmıyorum. çünkü aranızda sırf ibnelik olsun diye burayı yazıp benim önüme geçebilecek ibneler var, puanım ne olursa olsun burayı ilk sıraya yazacağım, belli mi olur, belki sistemde bir hata olur filan ehuehuehj.

her neyse, canım sıkılyordu yapamayacağımı düşünüyordum, bu sıkıntıdan bir an önce kurtulmam gerekiyordu ve ben huzurunuzda burayı (adı bende saklı) kazanacağıma yemin etmeye geldim, kararlılık, motivasyon ve enerjiye ihtiyacım var, bu entryi yolladıktan sonra son gaz çalışacağım ve 20 gün sonra (emin olun 20 gün geride bıraktığımız 6 aydan daha verimli geçecek) sınavım o kadar iyi geçecek ki sınavdan çıkarken istediğim yeri kazandığıma emin olacağım ve kafam rahat bir şekilde dinlenip eğleneceğim.

Sınav psikolojisi gerçekten çok berbat, ama maalesef yapacak bir şey yok.

Şu an gündem karışık, seçim, ramazan, bayram vs. insanlar telaşlı, bunu fırsata çevireceğim.

Sınavdan sonra ve tercihlerin açıklanmasından sonra burayı editlerim.

Kazanacağım, kazanacağım, kazanacağım...

Kazanamayan en adi orospu çocuğudur. Hadi bakalım ÖSYM SEN Mi BÜYÜKSÜN BEN Mi...

Edit: ÖSYM büyükmüş.