bugün

alternatif diyet önerileri

Daha önce defalarca yazdım, ama hangi başlıklara yazdım muhtelif.

10 yıllık spor geçmişi olan biri için çok fazla varyasyonu olan, zaten yapılamaması patolojik olan bir şey.

Anabolizm ve katabolizm'i yazdım metabolizma çeşitlerini yazdım video yapıp mı anlatayım yani.

Siz direk carb. Sıfırlamasına girip 2 gün sonra diet bozan tiplerseniz veremezsiniz kilo, ne yaparsanız yapın devamlılığı olmalı ki bu method bir çok pro, yarı pro ametör hatta hard pro'ların bile mecbur kaldığı bir şeydir, süreklilik yılın 12 ayı belki definition gezmezsin ama 8 ayı da bulking yapmazsın, o dirty bulk olur kendinize ödül verin ama def'in de hakkını verin.

Kendine bir şart koy ve onu aşma def döneminde, bulkta da coşma fazla definition da kalorilerini gerçekten hesaplamak zorundasın günde 3 öğünü geçmeyin 12 öğün yiyen tiplere aldırmayın hiçbir araştırmada 12 öğün yiyenlerin az az sağlıklı yediğini düşünenlerin + bir hali çıkmamıştır aksine 2-3 öğün yiyenler spor olarakta fizik olarakta daha iyi çıkmıştır, vücuttan attığın nitro azot miktarı belli her gün zaten, aşırı kiloluysan tedrici davranacaksın öyle günde 6 bin kalori alıp ya ben zayıflayayım dediğinde 1 ayda 20 kilo veremezsin anorexia athleticacık.

Homini gırtlak yediysen hoppidi diye duracaksın, ilk 1 ay asla tartılma 1 ay sonra tartıl, ondan sonra sadece elbiselerle ölç kendini 3-4 ay tartılma sadece giyemediğin elbiseleri dene haftada bir giyebildikçe motive olacaksın, 4-5 sonra tartıl hep, bu süre zarfında tabii ki glisemik-indeksi düşük gıdalar özellikle karbonhidratlar muhakkak almalısın gelişimin durur yoksa, high protein diet kısmına gelince o iş biraz tuzlu ve zaman alır, dehydration bu kısım önemli bol bol bol su tüketeceksin unutma kasların çoğu sudur, yağlarda sudur yağ da kas da su tutar, böbrekler taşlanır yoksa.

Daha ne anlatayım yahu 10 sene sürer.