bugün

rte ye muz sokup buna sanat diyen almanlar

türkiye düşmanlığında gelinen son noktayı gösteriyorlar.

görsel

türk ordusuna „terörist“ diyen alman medyası,
pkk ya barış örgütü diyen alman medyası,
pkk terör listesinden çıkarılsın, apo’ya af gelsin diyen alman medyası ve alman siyasi partileri,

(bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)

şimdi yukarıdaki iğrençliği “sanat” olarak savunuyor. tabii sadece türklere karşı.

kürt teröristlerin istediği kadar propaganda yapabildiği almanya’da , türk makamların en iğrenç şekilde aşağılanmaları bizi şaşırtmamalı.

ben ömrümde tayyibe oy vermedim. bir ömür daha vermemeyi düşünüyorum. ama türk düşmanı , türkiye düşmanları ve hele kürtçü piçlerle beraber aynı safta olup onlarla birlikte anti türkiye polemiğine girmem. almanya‘da tam olarak bu gerçekleşiyor. 2 sene önce tavana ulaştı, ve hâla tırmanıyor. (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

yepegeli piçlerden fazla almanlar anırıyor. anlaşılan tsk suriye’de sadece piç teröristlere değil, teröristlerin babalarına da sokuyor ki, ses bizzat kendilerinden çıksın.

edit:
“karikatür” diyenler olmuş. hayır efendim. basit bir gazete karikatürü değil. bizzat sanat eseri olarak karlsruhe galerisinde sergilenmiştir. ve alman medyası bunun sanat olduğunu savunuyor.

Edit 2:

Diğer vakaları saymağa ömrüm yetmez. ama ben bir kaç tanesini şöyle aktarayım,
hepsine tıklayabilirsiniz ve tıklayın da zaten ve görün!

(bkz: almanya nın deniz naki propagandası yapması)
(bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)
(bkz: diktatör erdogan elini cek kürtlerden) propagandası
(bkz: alman medyasına göre demirtaş türkiye nin obama sı)
(bkz: 4 kasım 2017 almanya düsseldorf pkk şenliği)

ve 2016 da iyice tavan yapan türkiye düşmanlığını burda ele almıştık (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

şimdi bunları birer birer okuyup gözden geçirin, ve bana almanya’nın artık kompleksli bir hal alan bu türkiye antipatikliğin ve erdoğan nefretinin arkasında türkiye düşmanlığının olmadığını söyleyin.