bugün

tecavüze uğramak

turkiye'de her an yasanabilecek olaydir. kadinlardan cok sevgilisi, esi, annesi, kizkardesi icin korkan erkeklerin problemidir. kadin en azindan "vururum cantayi kacar gider lan" diye dusunuyor olabilir, savusturabilecegine inanmistir, "yahu zaten ne tecavuze ugrucam?" diye dusunuyor olabilir, sokaga ciktiginda tecavuze ugrayacak diye kasmaz. ama erkek oyle mi? once yakin oldugu bayana, sonra kendisine edilmesinden korkar. bes sene once soyleseydim bunu kicinizla gulebilirdiniz, fakat 5 yasindaki erkek cocuguna tecavuz edilen bir ulkede erkege tecavuz edilmesi korkusu gulunecek birsey olamaz. zaman kotu kolla gotu mottosu her zaman gecerlidir su devirde. fakat erkekler tecavuze ugrama konusunda cok daha korkusuzdurlar. zira defansa gecebilecek kadar gucleri, atak yapabilecek kadar saglam takimlari vardir. onlarin en buyuk korkusu yakin olduklari bayanin tecavuze ugramasidir dedigim gibi.

sadece ben mi boyleyim bilmem ama, olmeyi istiyorum sahsen bu pis olay yuzunden. eve kapaticam hatunu.

budut: tecavuze mi ugradin len?*
güncel Önemli Başlıklar