bugün

facebook taki fotoğraf yorumları

yüzde doksandokuzu samimiyetten uzak, saçma sapan yorumlardır. tamamen; ulan bu kişinin (fotoğraf sahibi) listesinden biri beni görsün de, dikkatini çekeyim belki kör talihim bir türk filmi klasiğiyle görmeye başlar umudunu taşır. ve son derece gereksizdir...

neden bu kadar emin konuşuyorum? ulan başka bir şey gelmiyor insanın aklına;

yorum: kujuuum ne qüsel cıqmışııınnn...
cevap: saoll jhanım...

yorum: ben çektim diye hatırlıyorum bu fotoyuu...(ek olarak birkaç skindirik smiley)
cevap: evet cnm senin çektiin foto, ellerine sağlıkkk...

yorum: orası xx cafe diiimiii (bir sürü : d ve * kombinasyonu)
cevap: evet orasııı çoq mu belliiii...

diyalogumsularını okuyunca...

bak bunların hepsi tek fotoğraftan...

ne lan bunlar? hiç mi işiniz gücünüz yok? oturup yorum yapıyorsunuz... hele bir de; sıradan geçiriyorlar tüm fotoğrafları, hepsine tek tek fotoğraf eleştirmeni gibi bir şeyler karalıyorlar... tamam yorum yapanlar farkedilme çabasında onu anladık... peki yoruma cevap vermek ne demek ulan? ne gerek var? ne yani, eleman sanki çektiği fotoğrafı bilmiyor da bir de ona cevap veriyorsun... fotoğrah sahibine de; güzel çıkmışsın, şirinsin falan diyince götü kalkıyor tabi... lan hiç kalkmasın götün falan; çirkinsin işte çirkinsin. *
kelimelerin sonundaki sessizleri neden abartıyorsunuz beyinsizler? he? mal mısınız siz?
bak, onu da geçtim tüm polyannacılık tarafımla... harf mevzusunu 'vurgu' yapmak için abartıyorsun da; kujum ne amk kujum ne!