profesyonel kamikaze pilotu ii

1. 34.
    https://www.uludagsozluk.com/e/36060343/

o kadar hırslı ki bana. ama çok sağlam giydiriyorum ya. niaahahha. mesela nik6 yazmaya korkuyorum bu arkadaşa, zira danışık dövüşüp, şikayet edip çaylak olmamı sağlar diye çekiniyorum. duyumlar alıyorum, kendine küfrettirip milleti sildirmek için sinsi sinsi planları varmış. sabah da yazdım, ay dur bi tane daha yazayım, bir kaç saat sonra silerim. ekran görüntüsü alır mı acaba? yok canım biraz adamdır ya...

olum karı kızın listesini tutan adamsın, bana öyle yerlerden vurma, sen küçük düşersin. biz bilmiyoruz valla milleti taşakklarından alnına kadar yalamayı. birkaç dostumuz dışında pek kimsemiz yok burada. çok nadir bazı yazarlara hoş geldin yazarım. çok ama çok nadir, o da hani bir entryde bir şeyi merak etmiştir, cevabını verir sohbeti uzatmadan hoş geldin der kaçarım. bilen bilir ben kimseyle öyle uzun sohbet etmiyorum, oldu o zaman iyi yazmalar diyip kaçıyorum. böyle şeyleri sen daha iyi bilirsin reis ya. en samimi olduklarımla bile uzatmıyorum muhabbeti.

ısrarla yineliyorum, eğer adamsan bir gün tinychat'e gelirsin, ardımdan salladıklarını yüzüme söylersin. o kadar yazar da tanıklık eder. ama yok cesaret namına hiçbir şey göremiyorum.

ben sana söylediğim her şeyin ardındayım ve mala anlatır gibi sana da anlatmaya razıyım knk.

bir yazar, hoşgeldinlerime kadar takip ediyo sanırım. hoş geldin knk, yeni çarın niki güzelmiş.
    #36060551 :)
bu entry yorumlara kapalı.