bugün

çomarların 15 temmuz da cumhuriyeti kurtarması

Bir arkadaş 28 şubatı Kemalistlerle bağdaşlaştırmış nezaketiyle atatürkçüleri tenzi etmiş, böyle üsluba can kurban önce onu belirtiyim.

Türkiye'de malesef çok yanlış bilinen konu Kemalizm ve Atatürkçülüktür aslında ikisi de aynı şeydir, Kemalist demek Atatürk düşüncelerinin, görüşlerinin

Takipçisi olmak demektir, 28 şubatla uzaktan yakından alakası yoktur, gerçek Kemalist insanın ne işi olur 28 şubatla, 80 darbesiyle.

Ben bu ülkede Kenan Evren gibi solun üstünden silindirle geçmiş, milliyetçisini, solcusunu hapse tıkmış, gerici, yobaz insanların önünü açmış bugünlere

getirmiş kişiye bile Kemalist dendiğini gördüğüm, Kemalizm eşittir Atatürkçülüktür Atatürk düşünce ve görüşlerin takibindeki insana denir birbirinden

ayrılmaz.

Gelelim aşağılama mevzusuna, benim aşağıladım hatta küçük gördüğüm insan geçmişini unutup, Zaman'ında cemaate Nasıl destek verdiğini, okullarına

gittiğini, yurtlarında kaldığını, gazetesine abone olduğunu, bankasına para yatırdığı, destek veren partiye oy verdiğini unutup şimdi millete saldıran kişilerdir,

bilgisizliğiyle insanlara saldırmaya çalışan bir bok bilmeyen insanlardır, onun dışında kimsenin kimseyi küçük görmesi kimsenin haddi değildir kanımca.