bugün

sümeyra yerkel in trt de işe alınması

trt binasının camından " devlet imkanları çok güzel gelsenize ihihihi" diye güldüğünü tahmin ettiğim kadının mevzusudur. kızıyoruz falan ama bal tutan parmağını yalar diye de bir sözümüz var. kimlerin nerelerini yalıyorlar bilmiyorum tabi ancak o diller yalamaktan profesyonel kıvama geçmiş o kadar belli ki. devlet kurumları eskiden çalışmazdı giderdin 2 dakikalık işi 20 dakikada hallederlerdi lakin o zamanlar işi bilen ama tembel adamlar kadınlar vardı artık devlet kurumlarında işi bilmeyen tembeller doldu taştı. nasıl yürüyecek bakalım işler bundan sonra göreceğiz..

o değilde en komiği misal kılıçdaroğlu için "torununu sigortalı yaptı" yolsuzluğu var ya. karşı tarafa selam veren devlet dairesine kafadan yüksek maaşlar ile atanıyor yani geçtim eşini akrabasını falan onların her birisinin zaten holdingleri gemicik filoları enerji dağıtım şirketleri milyon milyon dolarlık villaları falan var artık selam veren bile bir yerlerde dolgun ücret ile atanıyor ama sorsan hala "10 yaşındaki torununa ssk girişi yapmışşş" diye argümanlar üretiliyor. şaka gibi ülke lan..