bugün

facetoraven

kadın taklidi yapan bir gerizekalının benimle ilişkisi olduğunu zannettiği yazardı. kendi isteği ile gitmiştir sanırım entirilerini silmiş çünkü. bazı insanlar hakikatten ağır gerizekalı oluyor ısrar ile belirtmek istiyorum *

bu gerizekalı sürekli nick altlarında geziyor iki lafından biri "ay bananeyseee" şeklinde kaşar konuşması ama bakıyorsun sürekli banane dediği halde nick altlarında dibini dövdürmeye yer arıyor hala. bu aptala aramızdaki ilişkinin mahiyetini sorsan bilmez cevap bile veremez ancak konuşur boş boş.

neyse bu dünyanın gerizekalısını daha fazla onurlandırmaya gerek yok konumuza dönelim * gitmesi hem kendisinin hem sözlüğün yararına olmuştur gideceğinden haberim bile yoktu bu az önceki salağın söylediği gibi aramızda bir şey olsa sanırım ilk benim haberim olması gerekirdi ama yok şu anda öğrendim.. gitsin gönlünce yaşasın dilediği gibi buradaki bazı mallar ile muhatap olmaktansa evde boş boş oturmak bile daha iyidir.

hoşçakal facetoraven arada sırada bile olsa ettiğimiz sohbetler için teşekkürler.
güncel Önemli Başlıklar