bugün

ben bu yazıyı ona yazdım

tanım: seni dinlemeyen bir insana uzaklardan okumayacak olmasına rağmen yazmaktır.

bak şimdi ey eski sevgili, yılların verdiği yaşanmışlıklardan sonra cesaretimi topllayıp mesaj attım sana dile kolay kaç senelik bir hukumuz var ortada bir de aklıma gelen ''götünü gördüğün kızın yeri geldiğinde twitini bile okuyamıyorsun.'' tweeti o kadar basit insanlar değiliz ki diye biliyordum bizi. son bir kere daha adım atma hatası gösterdim sana karşı. zaten barışma güdüsünde olan bir durumda değilim sen ne kadar bıktıysan benden bende senden o kadar bıkmışlığım var ortada kendini saydığın nimet triplerinden çıksaydın keşke. normal iki medeni insanın yapacağı konuşma içine girseydik. kalkıp ''musait değilim'' ve ''konuşacak birşey kalmadı'' diyerek tipik türk kezban kızı tripleri girerek şaşırtmaları tavan yaptırdın bende. sonuçta biten ilişkimizin sebebi bir birimizi tüketmemiz daha da konuşulmayacak kötü bir durum yok ortada. kendini sana muhtaçmışım sanma çünkü ben zaten devam ettim hayatıma sende kalan bir kaç eşyam vardı onları isteyecektim sonuçta. teşekkür ederim seni ne kadar tanımadığımı gösterdiğin için bir insan kaç sene yanında olursa olsun yan yana gerçekten tanıyamıyorsun bir anda. yaşadığın triplere devam et dünya güzeli sonuçta o yaşadığın küçük evde dönmeyecek dünya elbette. sonuç olarak dünya güzeli bir yerlerde tekrar karşılacağız elbette belki sokakta yürürken yada bir kafe de ama ıssız adam filminin son sahnesi gibi olmayacak karşılaşmamız.

sosyal mesaj: sevgili marslı erkeklere mesajım. kurduğunuz hayallerde başka kadınlar var olabilir ama başka bir siz olamaz hayat üzülüp mutsuz olmak için çok küçük zamanlarda yaşıyoruz malesef kendinize güvenin, bir yerlerde başka biri de olacak başka mutluluklarda kendinize inanın sadece.

saygı ve sevgiyle

not: cümle düşüklüklerim boldur af ola ama siz zaten anladınız beni.