bugün

sözlük kızlarının fotoğrafları

arkadaşlar merhaba,

ben herhangi kafası çalışan bir kadının durduk yere sözlükte gelip böyle bir başlıkta kendilerini göstermelerine mantıklı bir sebep bulamıyorum.

benim bulduğum birkaç sebep var, o sebepler şöyle;

-birilerinin sizi sekse ikna etmesini beklemek.
-birilerinin size sadece kadın olduğunuz için ilgi göstermesini beklemek,
-birilerinin sizi sadece memeleriniz ve bacağınızın arasındaki şey için muhatap almasını beklemek,
-birilerinin size bunları yaparken sizin yaşadığınız ego mastrübasyonunu, gerçekten seviştiğinizde alamıyor olmanız.

merhaba arkadaşlar,

burada fotoğraf paylaşan bir kadının ilgi budalası olmadığını, erkekler tarafından güdülmek, kadınlar tarafından kıskanılmak istemediğini bana iddia eden herhangi birisi geri zekalı ve beyinsizdir.

bunların hepsi normal şeyler. ego mastürbasyonu yapılmalı ancak bunu böyle yapmak çok ucuz ve basit bir numara. bu şekilde elde edeceğiniz erkek çok sığ olacak bilginiz olsun. sonra eski sevgililerinizin odunluğundan dem vurup şikayetler ediyorsunuz.

hepinizin geri zekalı olduğunu düşünüyorum.

keşke gerçekten şu egonuzu cilalayacak kadar ahım şahım birer hatun olsanız. hani desek ki ulan ne hatunmuş be. falan, o tip şeyler desek. ama bildiğin çoğunuzun memesi bile yok. memesi olanın götü kocaman. götü küçük olanınki şekilsiz. birinin gözü renkli başka bir bok yok. aman be. öf.

arkadaşlar merhaba,

geberin.