bugün

neden sevdigimiz kisi bizi sevmiyo

Bilmem ki. Belki kaçmadığımız için "nasıl olsa seviyor beni" diye düşündüklerinden. Ya da bizden daha iyisini bulabileceklerini düşünüyorlar. Bilmiyorum belki de biz onlara sevgimizi gösteremedik tam. Bazen insan kalbinde hissettiklerini ifade edecek söz bulamaz. Belki onları ne kadar sevdiğimizi gerçekten anlatabilsek bizim olurlardı. Ne bileyim ya da arkadaşın yukarıda dediği gibi yanlış kişiye değer verip sevdik. Eskiden bu lafa karşı çıkardım. Kalbin gördüğün onlarca kişi içinden sadece onu seçtiyse bir nedeni vardır, özel biridir, yanlış ne demek derdim. Şimdi daha farklı düşünüyorum. Gerçekten yanlış ya da sevmememiz gereken kişiler var. Hatta defalarca kendimize "bırak sevme" demişizdir. Ben mesela binlerce kez dedim. Hatta 4-5 ay önce acaba onu mu seviyorum diye düşünürken kendime "sakın sakın tanrı korusun" demiştim. Ama öyle olmuyor işte. Benim için sevgi seni mutlu eden, seni seven insana duyulacak bir şeydi önceden. Hiç anlamazdım yahu seni sevmeyen, istemeyen, mutsuz eden insana nasıl sevgi duyulurdu?
Ama sevgi meğerse her şeyden bağımsızmış.
Neyse felsefi cümlelere gerek yok arkadaşlarım kısacası sizi sevmiyor. Biliyorum, eğer gelse onu çok severdiniz hayatınızı adardınız ama sevmiyor ve sevmeyecek.
en iyi tavsiyem ise...
tavsiye bulsam kendim için kullanırdım yahu. Yok tavsiye. Uyuyun, uyudukça geçer. Umarım geçer.