bugün

kara mizah

10 Adımda 350 Milyar Kazanma Rehberi

adım 1. sabahleyin ilk işiniz yataktan erken sayılabilecek bir saatte çıkmaktır.
adım 2. en yakın banka şubesine gidilir.
adım 3. şöyle bir güvenlik görevlisi süzülür. "sen de adam mısın ulan" bakışı atılır.
adım 4. öğleden sonra ya da akşam üzeri vakitlere kadar bu 15-20 dakikalık aralıklar ile devam eder.
adım 5. egosunun altında ezilen güvenlik görevlisinin size sataşması sağlanır.
adım 6. güvenlik kamerasının önünde durularak eller "ben nabaım" pozisyonu alır ancak yüzümüzle "gel de endamını görelim" ifadesini güvenlik görevilisine belli ederiz.
adım 7. güvenlik görevlisi size saldırmaya başlayınca kamerayab birkaç saniyelik görüntü verilir ardından kadrajdan çıkılır.
adım 8. adli tıp kurumuna kadar kafa, kol, bacak vb. uzuvlar duvara duvara vurulur.
adım 9. adli tıptan rapor alınır.
adım 10. 500 milyarlık tazminat davası açılır, 350 milyara razı olunur...

Verilen efsanevi cevap:arkadaşlar bu işler amerika'da olur. Memlekette başınıza gelecekleri söyliyeyim, önce güvenlikçileren sağlam bir dayak yersiniz, sonra şikayetçi olmaya gittiğiniz karakoldaki polislerden, ordan hastaneye götürürler yanlış iğne yapılır, kolunuzu keserler üstüne ameliyat parası isterler, ödeyemezsiniz, rehin kalırsın tek kolla yerleri paspas yaparken hayıflanırsın sonra ne gerek vardı diye. benden söylemesi, burası Türkiye yok öyle.
güncel Önemli Başlıklar