bugün

sözlük yazarlarının itirafları

yorgunum aklımdaki tek şey bir an önce teslim olup askerliğimi bitirmek. artık düzenimi kurmak istiyorum ama kimseye de güvenemiyorum. kız arkadaş seçerken çok seçici davranıyorum. kendim öyle çok yakışıklı falan olduğumdan değil ama çok acayip insanlar ile tanışıp gördüklerimden kaynaklı bir durum bu malesef. temiz bir ailede yetişmiş öyle güzel, anlaşabileceğim bir kız bulmak olasılığı nedir bu dünyada gerçekten bilmiyorum. bu arada nedenini bilmediğim bir şekilde yarın öbürsü gün evlenirim falan diye para koyuyorum bir tarafa halbuki gidip güzelcene bir araba son model bir motosiklet alabilirim ama yok öyle bir niyetim. bu arada aileme tam tersini söylüyorum. daha çook var kendim çocuğum falan diye niye böyle yapıyorum sanırım kendim bulmak için ama derseniz bulabiliyor musun şöyle söylerim bulduklarım hep çap dışı çıkıyorlar. bi tanesini bulmuştum onunla da uzunca bi süre sonra ayrıldık. tamamen kavram kargaşası yaşıyorum bu konuda. hep içimde birşeyler var sanki bir gün öyle bir şey olacak ki hayatımdaki olaylar işim gücüm dahi oldukça değişecek. neden derseniz hiç bir fikrim yok. çok sevdiğim güzel bir mesleğim olmasına rağmen düğün salonum olsun istiyorum. he bir de burger king tadında frençayzing firması param olursa bu ikisini kesin yapacam. yani inşallah. bu dünya başımıza yıkılacak ondan korkuyorum falan psikolojim bozuldu anasını satayım askere gidip bitirmem lazım. bu arada şu bedelli askerliğe çıkmayacak diye atıp tutan sonraki gün çıkartan hükümete ve olur diyen genel kurmaya acayip sövdüm. bir gün boyunca ağızımda tüy kalmadı sövmekten boktan bir ülkede yaşıyoruz. normal yolda bile gidilmiyor. yol bombeli motosikletim kayacak kafamı kolumu bir yerlere vuracam sonra ailem benim için endişelenecek diye tırsıyorum. bana olacaklar bi kenara da ailemi düşünüyorum. eskiden bir öküzden daha güçlü olan babamın şeker hastası olup
üstüne bir anjiyo olmasından sonra eski halinden eser kalmamasından korkuyorum. emekli oldu çiçeklerine bakan tonton dede olacak artık. bana diyor ki torun istiyorum. haklıdır da kendince başımıza neler gelecek hiç belli değil şu hayatta ben de bana bi bok olmaz diye soğuk sıcak geziyorum t shirtle şükürler olsun olmuyorda ama her an herşey olabiliyor işte görünen o hayat bu kader falan ne bileyim. bu arada o kadar neşeli bir insanım ki görseniz şaşırırsınız. çok az şeyi kendime sorun ederim kafamı yastığa koyduğum zaman uyurum. hiç birşeyi içimde bırakmam direk söylerim. yüzüne söylemediğim birşeyi arkasından söylemem kolayca bir şeyi seneler geçmesine rağmen arkadaşlarım beni arar sorar iyi de arkadaşımdır. bi burnu büyük insanlarla uğraşamam deli oluyorum bu tiplere illa ki ters bi laf söylerim bunlara onlarda beni hiç sevmezler o yüzden samimi olmayı severim. anasını satayım iş kızdan askerlikten nerelere geldi. yazdım da yazdım yeter bu kadarlık yatıp zıbarayım.