bugün

biyoenerji

Hakkında sadece 3. entry açılan başlık oysa ki günümüzde önemi artmaktadır.

Amerikada ve kanada da kürsülerde rusya da üniversitede ve doğuda ise eğitimi verilmektedir. Tabi doğuda biraz el verme usülü ile olmaktadır. Ülkemizde eğitimi yoktur. Fakat yasaldır.

Bu nedenle tüm doktorların bunu öğrenmesi mutlaka gerekmektedir.

Bazı insanların bunu yapması doğuştan gelen yetenektir. Bazı insanlar ile öğrenemezler.

Bana kalırsa metafizikle bağdaştırmak doğru değildir. ister inançlı olun ister inançsız bence bu uygulanabilir. Hindistan adam enerjisinin ineği düşünerek enerjinin arttığını söylüyor bizde ise şifa ayetleri ile enerjimi artırıyorum diyenler var.

insanın içinde, canlı olan her şeyin içinde bir enerji vardır. Ve önemli olan bunu kullanabilmektir.

Geleceğin tedavisi bu olmakta ve olacaktır.

Peki ne işe yarıyor?Öncelikle bu insanlar tüm ağrıları kesmekte. Bel fıtıklarını kesin geçirmekte. Kemoterapinin zararlarını en aza indirmektedir. Kanser hücrelerini bile yok edebilmektedir.

Tabiki da öğreneceğimiz çok şey var. Ben yaşadıklarımı anlatmıyorum bile. Büyük ihtimalle herkes dalga geçecektir. Ama ileride herkes anlayacaktır.. Yoksa dünyanın en gelişmiş ülkelerinden kanada'nın bunla ne işe olur?