bugün

akp li insan beyni

Anlayamadığım bir beyindir.

Ulan facebook'ta Akp'li biriyle tartıştık bana söylediklerine bakın emperyalizmin çocuğusun, edepsizsin, hainsin, yalan senin babanın adıdır, terbiyesizsin, numara sensin, Ergenekoncusun..d.d.

Her şeyi anladım da ''Numara sensin!'' nedir lan?.d Zeka yaşı 5buçuk.d Her neyse şunu attım, 1saat sonra baktım hesabını kapatmış korkudan asdasdasdasdaf.d

TEBLiGATNÂME

01.05.2013 tarihinde Necip Ak isimli şahsa göndermiş olduğunuz hakaret mesajı dolayısıyla, şahsın Facebook Şikayet Yönetimi üzerinden sizi şikayet etmesi sonucu ''Kişisel hak ve hürriyetlere zarar verilmesi'' ve ''Manevi olarak bireyi aşağılama ve küçük düşürme'' suçlarından suçlu bulundunuz. 10 günlük ibra süreniz dolmadan en geç 18.03.2013 (Mesai bitim saati) tarihine kadar T.C. istanbul Adliyesi'nin ''Sanal Suçlar'' bölümüne gitmeniz veya internet üzerinden yada faks ile ulaşmanız rica olunur, aksi takdirde hukuki işlem süreci başlatılıp emniyet güçlerince bağlı bulunduğunuz bölge karakoluna ifade sebebiyle götürülmeniz için yasal işlem başlatılacaktır. [Saygılarımızla; Facebook Şikayet Yönetimi]