bugün

sözlük yazarlarının itirafları

geçenlerde 4-5 sene önce çok aşık olduğum bir insafsızı facebookta arayasım tuttu.. herşeyi unutmuş gibiydi..kedileriyle oynadığı, arkadaşlarıyla geziye katıldığı fotoğraflarına bakıyordum.. acılarına merhem olduğum bir kızdı oysa.. kuzeni tarafından tecavüze uğramıştı küçükken, anası üvey anasına bırakıp gitmişti.. babası başka biriyle evlenip sadece ona para yollardı.. saplantılı bir şekilde babasını sevmezdi hiç aslında bilirdim çok severdi onu ellere bırakmış olmasının verdiği kızgınlıktı bu..beraber en kötü geçirdiğim an bile bu sevgilimle geçirdiğim anlardan çok daha heyecanlandırırdı beni..kızması küsmesi bile içimi yakardı.. onunla geçirilen mutlu bir gün cennetteymiş gibi hissederdim kendimi...
bi gün bana aşık olmadığını hayatında istemediğini söyleyip gitti. çok acı çektim be sözlük. hep ondan bir geri adım bekledim bir daha hiç gelmedi.. şimdi bakıyorum. hayatına devam ediyor.. bende ediyorum...şimdi bir sevgilim var 1 buçuk yıldır çok eğlendiğim bana adeta tapan dünya güzeli bir kız.. söylerken bile utanıyorum ama o insafsızla geçirdiğim en kötü anımı bile şimdiki bütün bu mutlu ve huzurlu yaşantıma değişebilirdim. sanırım bu yara hiç bitmeyecek. ömrümce bu yarayla yaşayacağım.