bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Geçen gün çok pis işletildim telefonda...
Bi numara aradı açtım naber nasılsın muhabbeti yaptı dedim iyidir falan filan yalnız dedim ben seni tanıyamadım. Tahmin et dedi 2 tane arkadaş ismi söyledim sesi ikisine de benziyodu aşağı yukarı... Ben ilk söylediğin kişiyim dedi. Dedim sesin garip geliyo hastayım biraz dedi havalar çarptı falan, inandırdı. Nerelerdesin dedi, dedim ben evdeyim sen nerdesin o da evde olduğunu söyledi. Şaşırdım çünkü yakın zamanda şehirden taşındıklarını sanıyodum herhalde ertelediler diye düşündüm.
Buluşalım dedi her zamanki yerde tamam dedim sonra dedi yok ben seni evden alayım yarım saat içinde, olur dedim kapattık. Üstümü değiştirdim hazırlandım falan bekledim 40 dk boyunca gelmedi. Beni arayan numarayı değil de asıl arkadaşımın numarasını aradım. Açar açmaz nerede kaldın lan puşt dedim. Lan noluyo oğlum insan bi selam verir önce dedi gülerek. E nerdesin dedim. Burada olmadıklarını söylediği an kafama dank etti. Aklımın ucuna gelmemişti işletilme ihtimalim. Aga dedim beni çok pis keklediler. Noldu lan dedi. Şu olayı halledip döneceğimi söyledim. Aradım beni işleten numarayı bağırdım çağırdım tehdit ettim vs. velhasıl kelam o gece aile fertlerinin dilinden kurtulamadım.

edit:Meğer ne potansiyel varmış bizimkilerde çok orijinal laflar attılar, alay ettiler takdir ettim doğrusu...