bugün

atatürk ün cenaze namazı camide kılınmadı

ya iste bakin, nasil da adim adim, neleri tartisir hale getirdiler! sonra demokrasi'nin geregi bunlar. demokrasi! ataturk'un fikirlerini tartismak yerine, cenaze namazinin yazmak, haber yapmak ve yorumlamak...

Nerde kilindiysa kilindi. kime, ne onemi var? Biz turkiye'de yasiyoruz, turkiye islam cumhuriyeti'nde degil ki. bu memlekette, ateisti var, samani var, hristiyani var, alevisi var, var oglu var. Bunu tartismaya acarken, kimlerin incitildiginin farkinda misiniz? bu insanlar demez mi? demekki benim ulkeye hizmet etme hakkim yok! ata'nin bile hala rakisina, cenazesine dil uzatan bana neler yapmaz diye?

Bravo! Tebrikler!

Atam ayrica siroz'dan oldu! bir nevi raki'dan! adam boyle bir milleti adam edecem derken, icmesinde ne yapsin! 2 muhalefet partisi kuruldu, birisinde seyh sait digerinde mememen olayi! *

Cenaze namazidan haber yapacaginiza, siz yapilamayan toprak reformundan haber yapildigini, konusuldugunu, konusunun bir kez acildigi gordunuz mu? hayir!

Atam sen rahat uyu! biz kilinmadiysa da, sana o kadar cok duaciyiz ki, allah katinda yerin bambaskadir. *
güncel Önemli Başlıklar