bugün

süleyman özışık

ikide bir twitterda karşıma çıkan kişilik... kimmiş la bu diye bakayım dedim, internet haber denilen 3.sınıf bir haber sitesinde yazarmış... sonra yazdığı twitlere ve yazılarına bakayım dedim...adam harbiden işi biliyormuş...

kendisi nabza göre iyi şerbet veriyor... neler yazmış diye bakayım dedim... bir sözünden dolayı pelin batuya sallamış birşeyler, memleketi terkedeceğim diyen fazıl saya sallamış, serra yılmazı da affetmemiş... sallıyor falan dedimse... normal bir gazete bir yazarın yazamayacağı şeyleri yazıyor yani eleman, korkusuzca değil ama namertçe yazıyor... zira bu vurgunlar sayesinde kendi reklamını yapıyor.. hele birde twitter resimleri var, adam kendini bir b.. sanıyor la dedirtçek cinsten.. türkmenistanlılarla fotoğraf falan çektirmiş.. beni hergün okuyorlarmış yazmış fotoğrafı paylaşırkende... hey allahım ya, kim iplesin seni sülüman... ben bile tanımıyorum seni, twitter sayesinde öğrendim amk (açık mert korkusuz)... bir de zamanında ladyimam nickli ulusalcı bir fenomen ile kapışmış... bu kapışma ise kendi reklamını 2-3 lvl artırmış...

şimdi ise ekip diye salak salak tt ler yapan bir twiter grubu var onun arasına katılmış, yine aynı grup üyesi olan murat göğebakan isimli şarkıcı hakkında bir yazı yazmış bugün... özetle yazıda kanser olan murat göğebakanın kanseri yenmek için manevi olarak allaha yakınlaşması gibi yazmaya çalışmış,

fakat yazının sonuna yine birşeyler eklemeyi unutmamış vatandaş.. ecdad düşmanları şöhret basamaklarını hızla tırmanıyormuş, yok efendim 3 yaşında çocuğunu kundakta, hasta kardeşini ölüm döşeğinde bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'a ekranda yüzümüze tükürürcesine hakaret edenler varmış... falan filan...tribünlere üç'lü çekmeyi unutmamış bu yazıda bile... yazısı ekip denilen güruh sayesinde süreklü paylaşılıyor twitterda bu arada... yani dediğim gibi adam biliyor işi.

sülümana not: dear sülüman hakkında ne yazılıyor diye merak edip bakacaksın bu sözlüklere eminim... bak bende seni, aynı senin gibi yazabilmeye çalıştım... ben yazar değilim sonuçta sende değilsin, fakat biraz daha çalışırsan senden beyaz tv sunucusu yahut yeni bir rasim ozan olabilir... benden sana tavsiye ok ; )

hadi k.i.b..grsrk.. bb
güncel Önemli Başlıklar