bugün

anal seks yapan kız

köyün imamı namazı kıldırmış sonra kahveye gelmiş. ama içinde bi huzursuzluk. bi sıkıntı. bi türlü atamamış içinden. borç gırtlakta. tek maaş yetmiyor. tarla bahçe yok. oflanıp puflanırken içeri ahaliden biri girmiş. nasıl mutlu nasıl neşeli. halbuki adam işsiz. otarla bahçe onda da yok. para desen nerdeeee.
hoca dayanamamış sormuş:
- ya birader. ben maaşlı çalışan adamım.borcum harcım var. işin içinden çıkamıyorum. sıkıntıdan ölmezsem iyidir. sen işsiz güçsüz adamsın. nedir bu neşenin kaynağı.
adam:
+ önemli değil hoca. inşallah seninde sıkıntın geçer. takmayacan hiçbişeyi kafana. demiş geçiştirmiş imamı.

aradan bi kaç gün geçmiş hoca gene görmüş elemanı. aynı neşe aynı heyecan.
sormuş:
- ya birader. artık beni geçiştiremezsin. sen ne yapıyorsun da bu kadar neşelisin?
adam dayanamamış imamın kulağına eğilmiş:
+ ben karımla arkadan birlikte oluyorum.

imam çıldırmış. kafir seni demiş. kalkmış masadan. eve gitmiş. düşünceyi kafasından atamamış.utana sıkıla karısına durumu açmış. gel demiş bi deneyelim. karısı kudurmuş.
* tüüüüü. azgın herif. iyice kafayı yedin sen. olmaz öyle şey. imamlığından utan demiş.

gece olmuş. kadın kocasına sert çıkıştığını düşünüp üzülmüş. güzelce giyinmiş. kokuları sıkmış. yanaşmış kocasına.
* beyy. kusuruma bakma. sen öyle deyince kaybettim kendimi. gel helal yolla halvet olalım. gel bi gönlünü alayım. hoş edeyim seni. demiş.
imam:
- git başımdan. benim kocasına itaat etmeyen hatunla işim olmaz. demiş.
ertesi sabah da erkenden çıkmış evden. yatsıdan sonra gelmiş. bi bakmış ki karısı gene süslenmiş püslenmiş kendisini bekliyor.
* gel bey. sen haklısın. kocama itaat benim görevim. sen nasıl istersen demiş.
arkadan birlikte olmuşlar. hoca nasıl mutlu. nasıl keyfi yerine gelmiş. gün boyunca gülücükler eksik olmamış yüzünden. ne yaptıgını anlamasın diye de o ahaliden tavsiye veren adama görünmemiş gün boyu. aksam olmus gene. gelmiş eve.
karısı gene süslenmiş. püslenmiş. anlamış ki karısı da memnun durumdan.
* gel hele bey. ne duruyosun köşede öyle. demiş.
imam yüz vermemiş. dönmüş arkasını girmiş yatağa.
karısı sormuş:
* bey neyin var. ne istedinse yaptım. şimdi ne oldu.
imam cevaplamış:
- benim götverenlerle işim olmaz.
güncel Önemli Başlıklar