bugün

üniversiteyi uzatmak

4 yıl uzatmada(toplam 8 yıllık eğitim), üniversite minibüsçü ve otobüsçüleri ile kanki olma durumu olma halidir. daha fazla uzatma da kanki sayısı artabilir. konuştuğum, telefonunu aldığım biri vardır benim mesela... daha girişgen yapıda olan biri daha çok minibüsçü ve otobüsçü ile tanışabilir...

otobüsçülerin ve minibüsçülerin: sivil polis, ajan, mitçi olduğundan şüphelendiği kişidir.* gerçi master öğrencisi de sanabilirler eğer renk vermemişseniz...

harçların zamlanması sonucunu doğurur. acaba harçlar yüzünden mi?, okulu uzattırıyorlar hissiyatını doğururlar. harçlar eskiden sembolikti(cüzi bir miktar sayılırdı), demek sembolikte olsa olmaması lazımmış bence..

okulu bitiremesen de bir belge verilmesinin gerektiği durumdur. mesela, 'okula gidip gelme uzamanlığı sertifikası', 'otobüs yolcu uzamanlığı sertifikası', 'üniversite de sosyalleşme uzmanlığı sertifikası' gibi...

bazıları 2-3 yıllık uzatmada falan eve master yapıyorum yalanını söyleten durumdur.. biter, herkes bitiriyor, çalışırsan sende bitirirsin sözlerine mazhar olduran olaydır...
güncel Önemli Başlıklar